Mercedes-Benz C-class viti 2007, Gri, 2.2L, 218700km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes-Benz (EVO) 2.2 LITER, AVANTGARDE, kambio automatike tip-tronik me opsione C/S ( Comfort-Sport ), viti 05-2007, me TUV aktik deri ne 2021 (KOLAUDIMI GJERMAN) i sapoardhur nga gjermania n. Shkodër
Shitet Mercedes Benz C-Klas 220 Cdi Avantgar. me Dogan Te paguar makina esht ne gjendje perfekte, Shkodër
ML 270 CDI look AMG origjinal nga fabri. kambio automat, sallon lekure te zeze, drita xenon bixenon, disqe 17 AMG origjinal, sensor parkimi, drita xenon/bixenon, xhama te zi origjin. letrat. Shkodër
Mercedes benz ML 270 cdi look amg fabriket makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo prov /xhama te zinj origjinal/sensor parkimi/xenon bi xenon/navigator plus karikator me 6 CD/ disqe 17 AM. Shkodër
Makina eshte me letra te prera dhe sherbime te; kryera baxho xhami, LUNGO, perde; ne panel, marsha ne timon, navigator, cd player,; klima, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje +; ftohje +. Shkodër
7 500€
Shtuar: 28 janar 2021, numri: 113887
Modeli: C-class 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 218700 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Kuaj fuqi: 170 
Mercedes Benz C220 CDI (W204) model AVANTGARDE (170 HP), kambio automatike, viti 12/2007 / 218.000 km origjinale, sensor parkimi / dritash / shiu, ekran multifunksional me navi cd dvd, drita xenon bi xenon, limitador shpejtesie, komanda ne timon, 2 celsa kromato, shum i paster dhe gjendje perfekte motorrike e gjenerike, disqe RH 17 model avantgarde me goma ne gjendje shum te mir, voji motorrit i sapo nderruar dhe gjitha sherbimet gjenerike te sapo kryera. I sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje te shkelqyer gjenerike motorrike dhe estetike. Me dogan te pagua. Nuk nderrohet.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.