Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz në Shkodër

Shitet Mercedes Benz C-Klas 220 Cdi Avantgar. me Dogan Te paguar makina esht ne gjendje perfekte, Shkodër
9 600€
ML 270 CDI look AMG origjinal nga fabri. kambio automat, sallon lekure te zeze, drita xenon bixenon, disqe 17 AMG origjinal, sensor parkimi, drita xenon/bixenon, xhama te zi origjin. letrat. Shkodër
3 800€
Mercedes benz ML 270 cdi look amg fabriket makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo prov /xhama te zinj origjinal/sensor parkimi/xenon bi xenon/navigator plus karikator me 6 CD/ disqe 17 AM. Shkodër
3 800€
I diskutueshëm
Makina eshte me letra te prera dhe sherbime te; kryera baxho xhami, LUNGO, perde; ne panel, marsha ne timon, navigator, cd player,; klima, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje +; ftohje +. Shkodër
11 000€
Shitet Ose Nderrohet Me Bmw X5; Mercedes S500 GAZ + BENZINE 2001 FULL EXTRA; Makina Posedon: Sendilje Me Ngrohje + Ftohje; Baxho Xhami; Xhama Te Zinje Origjinale; Sistem Audio; Fenera Me Lupa Q. Shkodër
3 700€
I diskutueshëm
SHES ML 280 NAFTE 4 MATIK 198 MIJE KLM ME LIBER SERVISIT AUTOMAT 7G MARSHA TE TIMONI F1 XHAMA TE ZI ORIGJINAL PEDANA TAPICERI LEKURE BEZH SENSOR SHIU DRITE GJAMA PASQYRA SEDILE ELEKTRIKE KOMANDA N. Shkodër
1€
I diskutueshëm
Shes Evo 220 cdi Automatike e vitit 2008 ne super gjendje e sapo arllur nga Gjermanija me letra Shqiptare te sapo paguara e g atshme per do lloj prove nga ana juaj per ma shum kontaktoni ne tel Shkodër
7 500€
Shitet Mercedes benz 270, manual, sedilje lekure me ngrohje, facelift look 2005, navigator, vit prodhimi fund 2001, gjendje te mire, me letra deri gus. Shkodër
3 000€
MERCEDES-BENZ C220 BlueEfficiency-2010 Automatike Avantgar; Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xheneri. 190.000 kilomet. Sallon shume i past. Sensor parkimi para mbra. Senso. Shkodër
1€
I diskutueshëm
Makina e sapo ardhur nga gjermania me dogan t paguar Euro4 ne super gjendje ska nevoj per asgje kamio automatike me dogan t paguar motor Evo 220 ka 259642 km origjinale me liber sherbimesh. Shkodër
1€
I diskutueshëm
Shitet c clas 220 amg shum e radh si makine, allestiment avantgarde, i sapo ardhur, me navigator, bluthoot, kamer mrapa, kamio automatike, xhama te zi, disqe sport, 4 marmita, tapeceri lekure, e. Shkodër
4 700€
Mercedes benz e class avantgarde super gjendje lekure komplet brenda perde ne tapiceri tako rrimorkimi elektrike etj prodhim 11/2004 model 2005 Shkodër
5 200€
C200 Viti: 20.10.2010; Kambjo: Automat; Lenda Djegese: Nafte; Targa: me dogan te paguar; Km: 243 mij origjinale me liber sherbimesh; Ngjyra: E zeze; Opsionet shtese: Disqe alumini goma te mir. Shkodër
7 000€
F1, full opsio. 145000 km origjina. Shkodër
1€
Shitet Mercedes Benz c200 Makine ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e ber. Shkodër
2 900€
Shkodr, Mercedes-Benz ML350 BLUETEC me 167.000. Viti 2013 Ngjyre Gri shume e, vecante si makina hapet dhe mbyllet me cels ne xhep, me STAR/STO. Makina eshte me jastek ajr. Tavan xhami. Shkodër
25 000€
Mercedes Benz C200, EVO, Avantgarde,; Automatik, Kamera Parkimi, et; Viti 2004, Dokumenta te Paguara deri me 5. Prill 2020 Shkodër
4 500€
Shitet mercedez benz 211 ne gjendje shume te mire si xhenerike ashtu edhe motorrike me doagne ta pagume sensor pargingu sedilje me nxemje Shkodër
5 200€
Shitet ose nderrohet S 320 viti 07 me te gjitha sherbimet e krye. kamer para dhe mra. xhama te erret origjin. letrat deri 2020 Shkodër
1€
SHITET MERCEDES EKLAS 220 EVO MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR KAMBJO AUTOMAT SENSOR PARKINGU SEDILJE ME NXEMJE DRITA KSENO PASQYRA ME MBLEDHJE Shkodër
7 500€

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera