Njoftimet Premium

Shitja e Mazda në Shkodër

shes masda supe ekonomike 1.9 naftet me letra te preme deri ne maj 2020 me sherbime te kryera goma te re. 3500 euro diskutohet kur te shifet makina Shkodër
E shitur
shes masda supe ekonomike 1.9 naftet me letra te preme deri ne maj 2020 me sherbime te kryera goma te re. 3700 euro diskutohet kur te shifet makina Shkodër
E shitur
shes masda supe ekonomike 1.9 naftet me letra te preme deri ne maj 2020 me sherbime te kryera goma te re. 3700 euro diskutohet kur te shifet makina Shkodër
E shitur
Shitet mazda 1.6 disel 2013 ne gjendje. mire, ,; posedon navigator me hartat e europes, sendilje me ngrohje, drita kseno, makines i eshte bere cdo sherbim ne itali duke prejashtuar kitin rri. Shkodër
E shitur
Shitet mazda 1.6 disel 2013 ne gjendje. mire, ,; posedon navigator me hartat e europes, sendilje me ngrohje, drita kseno, makines i eshte bere cdo sherbim ne itali duke prejashtuar kitin rri. Shkodër
E shitur
Cmimi i diskutueshem; Letrat deri ne dhjetor Shkodër
E shitur
Shitet ose Nderrohet Mazda RX8 ne gjendje shum te mir pune, , , , Forca Matorrike 1.3 Benzine; Per me shume Kontaktoni ne Nr e T. Ju Faleminder Shkodër
E shitur
Mazda e 2008-es e ardhur nga Greq Shkodër
E shitur
1.6 nafte shum ekonom. dogane e paguar Shkodër
E shitur
Shit nje makin mazda ekuqe ne gjendje supe. Shitet per arsyje mos pordorimi Shkodër
E shitur
Shitet mazda rx8 ne qendje shum te mir; Shitet gjithashtu mund te kembehet e preferuar me nje x5 faliminderit Shkodër
E shitur
Sports Car / Coupe; Mileage 70, 000 km; Cubic Capacity 1, 308 ccm; Fuel Petrol (naft) Number of Seats 4; Door Count 4/5; Gearbox Manual gearbox Shkodër
E shitur
Mazda 1.4 benzine me injeksjon 4.5 liter ne 100 k. Letrat te paguara per nje vi. Makina eshte ne gjendje shum te mir si pjes xhenerike dhe motorrik. Shitet dhe me pjes rrezerv sepse i ka. Shkodër
E shitur

Shitja e Mazda në qytete të tjera