Njoftimet Premium

Shitja e Hummer në Shkodër

Shitet Hummer H2, Viti 2005 i sa po ardhur impjant gazi i ri, ne gjendje shum te mire, FULL OPTI. cel 0697796969 Shkodër
E shitur
Hummer H3 3.5 benzin-gaz i ardhur nga amerika dirta xenon tapiceri te paster bezh serdilje me ngroje dhe elektike tavan panoramik fundi i 2006; E gatshme per do lloj prove Shkodër
E shitur
shitet hummer h3 benzin gaz 3.5 Shkodër
E shitur

Shitja e Hummer në qytete të tjera