Ford Focus viti 2008, Gri, 1.6L, 150000km

Njoftime të ngjashme

Shes veturen per import ose nese deshironi pjes. Vetura sht me targa gjermane t eksportit dhe ndodhet afr kufirit Rozhaj/Pej; ; Makina nuk mund t ndizet pr shkak t nj motori t prishur. Shkodër
E shitur
Modeli: Focus 
Viti: 2008 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Ford Focus 1.6 naft dogan e paguar

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.