Ford Focus viti 2001, Blu, 270000km

850€ I diskutueshëm
Shtuar: 15 nëntor 2021, numri: 114333
Modeli: Focus 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 270000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Shes veturen per import ose nese deshironi pjese. Vetura është me targa gjermane të eksportit dhe ndodhet afër kufirit Rozhajë/Pejë.
Makina nuk mund të ndizet për shkak të një motori të prishur, por mund të lëvizë nëse futet në marshin e dytë.
Cmimi eshte ulur shume sepse dua te shes se shpejti.
Më kontaktoni për më shumë informacion.
Whatsapp: +383 43 860 545
Viber: +383 43 860 545

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.