Njoftimet Premium

Shitja e Ford në Shkodër

Ford Focus 1.6 naft dogan e paguar Shkodër
4 000€
Shitet makina gjendja shum e mir viti 97 me te gjitha letrat deri ne maj 2020, motorr naft 1, 8 shum ekonomike, Shkodër
850€
Ford mondeo 2003 2.0 tdci me te gjitha letr. Makina eshte ne gjendje te mi. Gati per do pro. Nderrohet me makine me te vog. Shkodër
2 300€
Okazion shitet Ford fiesta 1.2 benzin Gaz 10 lek gaz 300 km super ekonomi. Gazi tek goma reze. Nuk duket h. Esht nga fabri. Ga. Shum ekonomi. Me dogan te paguar makina esht top kre. Shkodër
4 299€
I diskutueshëm
Okazion shitet Ford S Max 1.8 naft shum ekonomike fu. Nder ma full ner for. Me dopia klim arbs arbeg pilot xhamat eletrik e te erret original navigator disqe aluminit gomat te re. Tapicer. Shkodër
3 700€
Okazion shitet ford grand S m. 1.8 naft shum ekonomi. familia. shum kumode e mir t. e re shum e past. full fu. ardhur nga austria me dogan te pagu. disqe e goma te re. dopio kl. xhamat t. Shkodër
3 899€
I diskutueshëm
Makina ka te gjitha sherbimet e bera, fatura e sherbimeve te fundit mbi 700 mij lek, liber sherbimesh te poseduesit te meparshem, letrat deri ne gusht, shume e paster si brenda dhe jashte, motor. Shkodër
3 700€
Makin perfekte gjama te zi origjinal me dogan goma te reja klima tronik super ekonomike gati qar do lloi prove duket si e re rryp motori te ndrruar etjer Shkodër
4 500€
Shitet Ford Mondeo; viti 2001-2002; 2.0 nafte; 4 gjama elektrik; 289 mije km origjinale; goma 80%; gjitha sherbimet e sapo bera dhe letrat e sapo prera ne shkurt per 1 vit; cmimi: 1700euro. Shkodër
E shitur
Makina Eshte me gjitha sherbimet e bear e gatshme per cod prov Shkodër
E shitur
Gjendje te mir gjenerike dhe motorrike gomat ne gjendje te mir sensor parkimit para dhe mrapa kondicioner e paster mrena dhe jasht super gjendje letra te preme Shkodër
E shitur
Makina shum ne gjendje te mire e ardhur nga jashte ? Shkodër
E shitur
Me letra deri n shtator Shkodër
E shitur
Shitet ford transit viti 2003 super gjendje motorr 2.5 14 + 1vende me letra te prera per 1vit Shkodër
E shitur
Makina ska nevoj per reklam se asht ne gjendje perfekte si brenda edhe jasht po ashtu edhe ne pjes gjenerike dhe motorrin e ka me kilometra te vet. Makina eshte shume bajt cdo servis i eshte b. Shkodër
E shitur
Ford 6 + 1 gjendje te mir si motorrike dhe gjenerike dhe shum e paster si brenda dhe jasht me sensor pakimi kondicioner letra te paguar per 1 vit Shkodër
E shitur
Shitet " Cmax "; I sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar,; 1, 6 Nafte; 199.000 km origjinale; Me navigator te madh, usb, clima, esp; Ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo lloj prove. Shkodër
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mire me te gjitha letrat e paguara deri ne janar 2019 Shkodër
E shitur
SHITE NE GJENDJE TE MIR ME DOKUMENTA PER NJI VIT MAKINA ESHTE FULL SIC SHIFET EDHE NE FOTO SEDILE LEKURE SENSOR PARKIMI E TJ Shkodër
E shitur
Makina ka 7 muj qe ka ardh e kam pas vet ne itali edhe e kam pru ktej makina asht super gjendje ska nevoj per sherbi. makina ka 10 gjoba 10milekshe parkimi jan diku te 160milek per tu pagua. Shkodër
E shitur

Shitja e Ford në qytete të tjera