Fiat Punto viti 1994, E bardhë, 1.2L, 180675km

Njoftime të ngjashme

Shes veturen per import ose nese deshironi pjes. Vetura sht me targa gjermane t eksportit dhe ndodhet afr kufirit Rozhaj/Pej; ; Makina nuk mund t ndizet pr shkak t nj motori t prishur. Shkodër
Car is located in Berlin/Germany!!; ; After 4 years in which this car has driven me around the world it will now be passed on to the next on; ; I bought it back then in Western Australia wit. Shkodër
700€ I diskutueshëm
Shtuar: 11 gusht 2022, numri: 114618
Modeli: Punto 
Viti: 1994 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 180675 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
Timoni: Majtas 
Me taksa deri ne qershor te 2023 dhe kolodim deri ne qershor te 2024.
Siguracion deri ne fund te vitit.
Shitet per arsye mos perdorimi.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.