Njoftimet Premium

Shitja e Chevrolet në Shkodër

Makina ka 90 mij km te vetat, letrat deri ne gusht te 2020, i ka te gjitha sherbimet e bera, goma te reja, voj e filtra te sapo nderruar Shkodër
2 000€
SHITET CHEVROLET CAPTIVA; ; VITI 2009, ME NAFTE, 127.000 KM ORIGJINALE, E MBAJTUR VETEM NGA NJE DORE NE SHQIPER. NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE, XHENERIKE DHE VIZUAL (GA MBRENDA DHE NGA JASHTE. Shkodër
8 000€
gjith sherbimet e bera ska nevoj per asnje sherbim me letra te rregullta deri ne tetor 2017; Cmimi: i diskutueshem Shkodër
E shitur
Chevrolet spark, 995cc benzine, manual, 97mij km, e vogel dhe ekonomike 4porta, xhami par i krisur, makina ndodhet ne shkoder, + 4915755531444 WhatsApp ne kete nr pasi ndodhem jasht shqiperi Shkodër
E shitur
Okazion!! Shitet Chevrolet blazer 1999, me letra te prera deri ne shkurt 2017, automatik, me sendilje me nxemje fryrje dhe cfryrje, me inpjant gazi, makina eshte ekonomike me gaz, cmimi 3500. Shkodër
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te mire, 3.8 benzine, letrat i kan mbaruar, Shkodër
E shitur
Makina sht ne gjenje shum te mir pa as nje difekt makina ka 420hp 5.7l V8 shum e shpejit edhe bahet convertible, kam edhe pjes per makin ext. Makina sht me targa Shqiptare, mimi me marrveshje Shkodër
E shitur

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera