Volkswagen Passat CC viti 2010, E bardhë, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Golf 4 viti prodhimit 2002, motorr 1.9 nafte me (di) t me 6 + 1 marshe dhe ka motorrin e golfit 5, ngjyre grih metalizato, disqe 17inch RS sport me goma michelin, susta amortizatoresh sportive t. Shkodër
Shitet golf 5 1.9 kamio autoamtike me odagne te pagume sensor pargingu ne gjednej shume te mire si xheneriek ashtu edhe motorrike info Shkodër
Kambio automat DSG; * Viti 2006 - 2007; * 2.0 TDI, Motorri i tipit te ri 1 alber 8 valvola, * 5 vende * Km: 203.000; * Chrome Pakete; * Filter Partikular DPF, Euro 4; * Fener me lupa, xeno. Shkodër
Volkswagen Passat CC i ardhur nga Gjerman. Gjendje perfekte motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re 10/10. Disponon liber sherbimesh te plot dhe kilometra origjinale te cilat mund t. Shkodër
Nderrim i mundshem, cmimi pak i diskutueshem Shkodër
12 999€
Telefoni:
355699493339
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1879
Modeli: Passat CC 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Volkswagen Passat CC i ardhur nga Gjermania. Gjendje perfekte motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re 10/10. Disponon liber sherbimesh te plot dhe kilometra origjinale te cilat mund ti verifikojm dhe tek VW. Motorr 2.0 TDI me 1 alber , Kamio Automatike DSG, Sensor shiu , drite dhe parkimi , Navigator funksional me harta, radio/cd/aux , kompiuter multifunksional bordi , komanda ne timon , xhama te erret origjinal etj. Disqe R18 me 4 goma te reja verore Dunlop te 2018 si dhe ferrota tambure te reja. Ska nevoj per asnje shpenzim makina esht perfekte. Me dogan te paguar gati per targa.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.