Opel Zafira viti 2006, E zezë, 160000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Opel Zafira 1.7 nafte viti 2009 klima 6 + 1vendesh, sensor parkimi para dhe mrapa, manuale 6 marsha, 5 goma te reja Michelin 2 amortizator te mrame sa Jan nderu. Voji dhe te gjitha filtrat jan. Shkodër
SHITET OPEL ASTRA MOTOR 1.7 NAFTE SHUME EKONOMIKE KM ORIGINALE 220.000 NGJYRA GRI METALIZATO SUPER GJENDJE ME GJITHA SHERBIMET E BERA NE SERVIS OPELI NE ITALI E SAPO ARDHUR NGA JASHTE ME DOGANE T. Shkodër
Me dokumenta te rregull. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xheneri. Kondicion. Airb. Per me shume info kontaktoni ne cel Shkodër
Shitet OPEL INSIGNIA 2010, 2.0 nafte me kamio manuale, 193 000km te vet. Eshte shume ekonomi. Makina eshte full option: navi i madh, sensor parkimi para dhe pas, sensor shiu, pilot automatik. Shkodër
Shitet OPEL INSIGNIA 2010, 2.0nafte me kamio manuale, 193 000km te vet. Eshte shume ekonomi. Makina eshte full option: navi i madh, sensor parkimi para dhe pas, sensor shiu, pilot automatik. Shkodër
E shitur
Modeli: Zafira 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 160000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Site makina e sa po ardhur nga anglia ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike opel zafier;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.