Opel Astra viti 1998, Blu, 20000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Opel Zafira 1.7 nafte viti 2009 klima 6 + 1vendesh, sensor parkimi para dhe mrapa, manuale 6 marsha, 5 goma te reja Michelin 2 amortizator te mrame sa Jan nderu. Voji dhe te gjitha filtrat jan. Shkodër
SHITET OPEL ASTRA MOTOR 1.7 NAFTE SHUME EKONOMIKE KM ORIGINALE 220.000 NGJYRA GRI METALIZATO SUPER GJENDJE ME GJITHA SHERBIMET E BERA NE SERVIS OPELI NE ITALI E SAPO ARDHUR NGA JASHTE ME DOGANE T. Shkodër
Me dokumenta te rregull. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xheneri. Kondicion. Airb. Per me shume info kontaktoni ne cel Shkodër
Shitet OPEL INSIGNIA 2010, 2.0 nafte me kamio manuale, 193 000km te vet. Eshte shume ekonomi. Makina eshte full option: navi i madh, sensor parkimi para dhe pas, sensor shiu, pilot automatik. Shkodër
Shitet OPEL INSIGNIA 2010, 2.0nafte me kamio manuale, 193 000km te vet. Eshte shume ekonomi. Makina eshte full option: navi i madh, sensor parkimi para dhe pas, sensor shiu, pilot automatik. Shkodër
E shitur
Modeli: Astra 
Viti: 1998 
Kilometrazhi: 20000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Viti 98 me portobagazh benzine 1.4 me kondicioner letrat i ka te mbaruara qe ne dhjetor 2016;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.