Mitsubishi Pajero viti 2004, E zezë, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet mitsubish pajero viti 2000 kamje automatike motorr 2.8 me zinxhir 44 xhama elektrik me letra per 1 vit makina asht super gjendje kondisoner me antifurt disqe e goma super gjendje makina k. Shkodër
Mitsubishi Pajerone gjendje shum te mire mekanike dhe vizuale, te gjitha sherbimet e kryera se fundi, voje motorri, te gjjtha filtrat e motorrit, voje kambio dhe filter, bateri te re, 4 goma t. Shkodër
E shitur
Modeli: Pajero 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; mitsubishi pajero gls2 del 2004 3.2 did km 200.000 full full;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.