Mercedes-Benz C-class viti 2002, Gri, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes-Benz (EVO) 2.2 LITER, AVANTGARDE, kambio automatike tip-tronik me opsione C/S ( Comfort-Sport ), viti 05-2007, me TUV aktik deri ne 2021 (KOLAUDIMI GJERMAN) i sapoardhur nga gjermania n. Shkodër
Mercedes Benz C220 CDI (W204) model AVANTGARDE (170 H) kambio automatike, viti 12/2007 / 218.000 km origjinale, sensor parkimi / dritash / shiu, ekran multifunksional me navi cd dvd, drita xeno. Shkodër
Shitet Mercedes Benz C-Klas 220 Cdi Avantgar. me Dogan Te paguar makina esht ne gjendje perfekte, Shkodër
ML 270 CDI look AMG origjinal nga fabri. kambio automat, sallon lekure te zeze, drita xenon bixenon, disqe 17 AMG origjinal, sensor parkimi, drita xenon/bixenon, xhama te zi origjin. letrat. Shkodër
Mercedes benz ML 270 cdi look amg fabriket makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo prov /xhama te zinj origjinal/sensor parkimi/xenon bi xenon/navigator plus karikator me 6 CD/ disqe 17 AM. Shkodër
E shitur
Modeli: C-class 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Viti fundi 2002 cdi 220 avangarde automatic serdilje me nxemje lemure te zeaza te pastra fare pa as nje gerdhishtj. makina ja nderruar vaj kastroj origjinam fitra kater dite ka jan ndarruar kater gomat e reja amull nje muj ka esht me dy qelsa ndezje dhe bateria re varta 100 vatshe; Nje vit qe ka ardhur nga italia; E katshme per gjdo lloj prove; Taksat i mbarojne nga fundi tetorit suguracjoni nga dhjetori;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.