Mazda RX-8 viti 2004, E gjelbër, 90000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Opel Zafira 1.7 nafte viti 2009 klima 6 + 1vendesh, sensor parkimi para dhe mrapa, manuale 6 marsha, 5 goma te reja Michelin 2 amortizator te mrame sa Jan nderu. Voji dhe te gjitha filtrat jan. Shkodër
Shitet Mercedes Benz C-Klas 220 Cdi Avantgar. me Dogan Te paguar makina esht ne gjendje perfekte, Shkodër
ML 270 CDI look AMG origjinal nga fabri. kambio automat, sallon lekure te zeze, drita xenon bixenon, disqe 17 AMG origjinal, sensor parkimi, drita xenon/bixenon, xhama te zi origjin. letrat. Shkodër
Ford Focus 1.6 naft dogan e paguar Shkodër
makina esht ne gjendje te mir sapo ka ardh nga jasht me naft kamio automatik. Shkodër
E shitur
Modeli: RX-8 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 90000 km
Ngjyra: E gjelbër 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Coupe 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Sports Car / Coupe; Mileage 70, 000 km; Cubic Capacity 1, 308 ccm; Fuel Petrol (naft) Number of Seats 4; Door Count 4/5; Gearbox Manual gearbox;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.