Hummer H2 viti 2005, E zezë, 14443km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sht n gjendje t mir. Opsionet si navi te madh, xhama te zi origjinal, sensor parkimi, karikator me 6 cd, sedilje me ngrohj. Esht e gatshme per gjdo lloj provet nga ana jua. Shkodër
Nga gjermania ne super gjendje motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re makina ska asnje shenj perdorimi me boje te fabrike. Sensor drite shiu dhe parkimi, ganxhe rimorkimi elektrike. Shkodër
Makina Posedon:; ->Sallon Lekure; ; ->Disqe Alumini Origjinale; ; ->Drita Kseno/Bikseno Me Rrathe Angel Eyes; ; ->Sensor Parkimi Fabrike; ; ->Xhamat E Pasem Te Zinj; ; ->Sistem Audio I Amplifikuar... Shkodër
Shitet okazion rover 75 fundi 2002 1.9 nafte gjendje tmir letra sapo te prer. Cmimi Diskutohet!! Shkodër
Opel Zafira 1.7 nafte viti 2009 klima 6 + 1vendesh, sensor parkimi para dhe mrapa, manuale 6 marsha, 5 goma te reja Michelin 2 amortizator te mrame sa Jan nderu. Voji dhe te gjitha filtrat jan. Shkodër
E shitur
Modeli: H2 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 14443 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; Shitet Hummer H2, Viti 2005 i sa po ardhur impjant gazi i ri, ne gjendje shum te mire, FULL OPTIO. cel 0697796969;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.