Ford Fiesta viti 2003, Gri, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

shitet ose ndrrohet ford focus viti 2000 motorr 1.6 benzine gaz, okazjon 1650 Shkodër
Ford Focus 1.6 naft dogan e paguar Shkodër
Ford mondeo 2003 2.0 tdci me te gjitha letr. Makina eshte ne gjendje te mi. Gati per do pro. Nderrohet me makine me te vog. Shkodër
Okazion shitet Ford fiesta 1.2 benzin Gaz 10 lek gaz 300 km super ekonomi. Gazi tek goma reze. Nuk duket h. Esht nga fabri. Ga. Shum ekonomi. Me dogan te paguar makina esht top kre. Shkodër
Okazion shitet Ford S Max 1.8 naft shum ekonomike fu. Nder ma full ner for. Me dopia klim arbs arbeg pilot xhamat eletrik e te erret original navigator disqe aluminit gomat te re. Tapicer. Shkodër
E shitur
Modeli: Fiesta 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; FORD FIESTA VITI-2003 -NGJYRA GRI NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE - -TAPICERIA GRI E ERRET ME CIRKA SHUME E PASTER PA GERVISHTJE -DISQJE ALUMINI 15 -SENSOR SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE -SISTEM RADIO CD PLAY-SISTEM-SEDILJE ELEKTRONI-NGROHJE FUNKSIONALE - KAMBIO AUTOMATIKE MULTIFUNKSIONALE -CLIMA TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE -KOMPJUTER BOARD, AIRBAG-ABIES-ESP-PASQYRA ELEKTRONIKE -SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.