Honda CR-V viti 2006, Gri, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shum te mire e gatshme per cdo dhoj prove sensor para dhe mbrapa letrat e paguara 6 + 1 deri ne gusht 2021; Cmimi 3500 i diskutueshen Shkodër
Mercedes-Benz (EVO) 2.2 LITER, AVANTGARDE, kambio automatike tip-tronik me opsione C/S ( Comfort-Sport ), viti 05-2007, me TUV aktik deri ne 2021 (KOLAUDIMI GJERMAN) i sapoardhur nga gjermania n. Shkodër
Golf V 1.9 TDI, kambio automatike (tip-tronik) DSG 6 + R, viti prodhimit 10-2007, 216.000 km origjinale, makina eshte me gjith sherbimet e bera ne kohe dhe esht perfekte ne cdo aspekt, voj kamjo +. Shkodër
Mercedes Benz C220 CDI (W204) model AVANTGARDE (170 H) kambio automatike, viti 12/2007 / 218.000 km origjinale, sensor parkimi / dritash / shiu, ekran multifunksional me navi cd dvd, drita xeno. Shkodër
Shitet rreno megan, 1.5 nafte, motorr dci gjendje perfekte, rryp faze, vaj filtra sapo te ndrrua. makina eshte ne gjendje perfekte, goma te reja, kondicioner, pilot atomatik, cruze control. Shkodër
E shitur
Modeli: CR-V 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; tapiceri lekure, klima, sedilje me ngrohje, kapanxhe siper, navigator, tavolin kampingu,;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.