BMW X5 viti 2004, E zezë, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina Posedon:; ->Sallon Lekure; ; ->Disqe Alumini Origjinale; ; ->Drita Kseno/Bikseno Me Rrathe Angel Eyes; ; ->Sensor Parkimi Fabrike; ; ->Xhamat E Pasem Te Zinj; ; ->Sistem Audio I Amplifikuar... Shkodër
Shitet bmw x5 benzine Gaz makina esht full opsion!!! ( sedilje me ngrohje (anoramik) (start stop ndizet edhe pa cels ) (timoni me ngrohje) (individuale edhe me memorie) makines si mungon asnj. Shkodër
Kam per te shitur nje bmw me naft automatike model 525 cilindrata 2.5 me letra te prera per nje vit ne gjendje te shkelqyer Shkodër
BMW me motor 3.0 diesel V6 240 HP ne super gjendje motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re e mbajtur ne menyr maniaku cdo sherbim tek bmw, e rradh ne llojin e vet ne kete gjend. Mundes. Shkodër
Makina eshte me motorr 3000 nafte; Kamio automatike; Me te gjitha sherbimet e kryer; Per me teper informacione kontaktoni Shkodër
E shitur
Modeli: X5 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shes bmw x5 3.0 naft fund i 2003 kambio autoamtike ne gjendje shum te mir disqe 20M me goma te reja fener para mbrapa extra makina ka 220000 km originale e gatshme per cdo dhoj prove 00393420983165 watsap. viber;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.