BMW M3 viti 2005, E bardhë, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet bmw x5 benzine Gaz makina esht full opsion!!! ( sedilje me ngrohje (anoramik) (start stop ndizet edhe pa cels ) (timoni me ngrohje) (individuale edhe me memorie) makines si mungon asnj. Shkodër
Kam per te shitur nje bmw me naft automatike model 525 cilindrata 2.5 me letra te prera per nje vit ne gjendje te shkelqyer Shkodër
BMW me motor 3.0 diesel V6 240 HP ne super gjendje motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re e mbajtur ne menyr maniaku cdo sherbim tek bmw, e rradh ne llojin e vet ne kete gjend. Mundes. Shkodër
Makina eshte me motorr 3000 nafte; Kamio automatike; Me te gjitha sherbimet e kryer; Per me teper informacione kontaktoni Shkodër
Bmw seria 3 motor 200 nafte kamjo automat sensor parkimi, dritat xenon, tapiceri lekure, viti 21 09 2007, ne gjendje te shkelqye. Per nderrim cmimi eshte 6500 eur. Shkodër
E shitur
Modeli: M3 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet BMW E320 fundi i serise 2005 motorr 200cc nafte me 180hp me te gjitha dokumentacionet e nevojshme deri ne prill 2018 e gatshme per cdo lloj prove dhe mundesi nderrim;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.