Audi A2 viti 2002, Gri, 198689km

Njoftime të tjera të ngjashme

makina esht ne gjendje te mir sapo ka ardh nga jasht me naft kamio automatik. Shkodër
Okazion shitet Audi S3. Sport beg 1.9 naft shum ekonomike ardhur nga jashte me dogan te pagu. Makina esht e veqant kret s 3. shum e shpe. 4 marmida me shfrym. Disqe aluminit s3. Me klim arb. Shkodër
Audi A4 me motorr 2.0 TDI 8 Valve 1 Alber, 140HP shum ekonomik 5L/100KM me kamio automatike 7 marsha para plu. Super gjendje motorrike gjenerike dhe estetik. Kilometrat me liber servisi si dh. Shkodër
Shitet Audi A6 urgje. Makina eshte ne gjendje perfekte pa asnje lloj defekti si nga ana motorrike dhe xheneri. Motorr 1.9 naft Shkodër
Audi A6 3.0 quattro, Makina eshte ne gjendje perfekte; Me lighting posht dyerve; E gatshme per cdo prov; Makina eshte me Car pas Shkodër
E shitur
Modeli: A2 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 198689 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Kam per te shitur nje audi a2 viti 2002 n gjendje t shklqyer 1.4 nafte. kush sht i interesuar mund t kontaktojn ne nr 00393804669492. Kilometra ORIGJINAL.;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.