Njoftimet Premium

Shitja e Vetura në Shkodër

Opel Zafira 1.7 nafte viti 2009 klima 6 + 1vendesh, sensor parkimi para dhe mrapa, manuale 6 marsha, 5 goma te reja Michelin 2 amortizator te mrame sa Jan nderu. Voji dhe te gjitha filtrat jan. Shkodër
5 350€
Shitet Mercedes Benz C-Klas 220 Cdi Avantgar. me Dogan Te paguar makina esht ne gjendje perfekte, Shkodër
9 600€
ML 270 CDI look AMG origjinal nga fabri. kambio automat, sallon lekure te zeze, drita xenon bixenon, disqe 17 AMG origjinal, sensor parkimi, drita xenon/bixenon, xhama te zi origjin. letrat. Shkodër
3 800€
Ford Focus 1.6 naft dogan e paguar Shkodër
4 000€
makina esht ne gjendje te mir sapo ka ardh nga jasht me naft kamio automatik. Shkodër
1€
Mercedes benz ML 270 cdi look amg fabriket makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo prov /xhama te zinj origjinal/sensor parkimi/xenon bi xenon/navigator plus karikator me 6 CD/ disqe 17 AM. Shkodër
3 800€
I diskutueshëm
Shitet Jeep ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera Makina ka l tavan xhami sedilje lekure kambio automat xhama mbrapa te zinj orixhinal shum makin e mbajtur Viti fundi i 2007, letrat. Shkodër
5 500€
I diskutueshëm
Makina eshte me letra te prera dhe sherbime te; kryera baxho xhami, LUNGO, perde; ne panel, marsha ne timon, navigator, cd player,; klima, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje +; ftohje +. Shkodër
11 000€
Shitet Ose Nderrohet Me Bmw X5; Mercedes S500 GAZ + BENZINE 2001 FULL EXTRA; Makina Posedon: Sendilje Me Ngrohje + Ftohje; Baxho Xhami; Xhama Te Zinje Origjinale; Sistem Audio; Fenera Me Lupa Q. Shkodër
3 700€
I diskutueshëm
Shitet makina gjendja shum e mir viti 97 me te gjitha letrat deri ne maj 2020, motorr naft 1, 8 shum ekonomike, Shkodër
850€
SHES ML 280 NAFTE 4 MATIK 198 MIJE KLM ME LIBER SERVISIT AUTOMAT 7G MARSHA TE TIMONI F1 XHAMA TE ZI ORIGJINAL PEDANA TAPICERI LEKURE BEZH SENSOR SHIU DRITE GJAMA PASQYRA SEDILE ELEKTRIKE KOMANDA N. Shkodër
1€
I diskutueshëm
Shes Evo 220 cdi Automatike e vitit 2008 ne super gjendje e sapo arllur nga Gjermanija me letra Shqiptare te sapo paguara e g atshme per do lloj prove nga ana juaj per ma shum kontaktoni ne tel Shkodër
7 500€
Okazion shitet Audi S3. Sport beg 1.9 naft shum ekonomike ardhur nga jashte me dogan te pagu. Makina esht e veqant kret s 3. shum e shpe. 4 marmida me shfrym. Disqe aluminit s3. Me klim arb. Shkodër
6 000€
I diskutueshëm
Audi A4 me motorr 2.0 TDI 8 Valve 1 Alber, 140HP shum ekonomik 5L/100KM me kamio automatike 7 marsha para plu. Super gjendje motorrike gjenerike dhe estetik. Kilometrat me liber servisi si dh. Shkodër
5 300€
Saab 93 vector automat viti 09 2007 motorr 1.9 TiD 150cv, 239247km, 3 celesa, euro 4, navigator i madh, tapiceria gjysem lekure, klima digjitale, etj Shkodër
3 950€
Shitet Golf 5 viti 2006 motorr 1, 9 naft, kamjo automatike DSG e sapo ardhur nga gjermanija md dogan te paguar gati per tar. Makina ka 192 mij klm te vetat mund ti verifikoni ku te doni dhe esht. Shkodër
5 400€
Volkswagen Passat CC i ardhur nga Gjerman. Gjendje perfekte motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re 10/10. Disponon liber sherbimesh te plot dhe kilometra origjinale te cilat mund t. Shkodër
12 500€
I diskutueshëm
Shitet Mercedes benz 270, manual, sedilje lekure me ngrohje, facelift look 2005, navigator, vit prodhimi fund 2001, gjendje te mire, me letra deri gus. Shkodër
3 000€
Ford mondeo 2003 2.0 tdci me te gjitha letr. Makina eshte ne gjendje te mi. Gati per do pro. Nderrohet me makine me te vog. Shkodër
2 300€
Shitet Audi A6 urgje. Makina eshte ne gjendje perfekte pa asnje lloj defekti si nga ana motorrike dhe xheneri. Motorr 1.9 naft Shkodër
4 000€