Njoftimet Premium

Shitja e BMW X5 në Shkodër

Shitet bmw x5 benzine Gaz makina esht full opsion!!! ( sedilje me ngrohje (anoramik) (start stop ndizet edhe pa cels ) (timoni me ngrohje) (individuale edhe me memorie) makines si mungon asnj. Shkodër
12 000€
I diskutueshëm
Shitet BMW X5; Viti 2002 look dhe Opsione 2005; Serdile me ngrohje Baxho xhami siper; Xhamat e zinje origjinal; Marmita Sport shum zhurme e bukur; Shum e mbajtur si brenda dhe jashte; Vaj filtr. Shkodër
E shitur
Makina eshte super gjendje si gjenerike dhe motorrik; Drita ksenon; Serdilje me ngrohje; Ferrota te reja; Komanda ne timon; Sensor parkimi/shiu; Vaj makine vaj kamie te sapo nderruar; 227 000k. Shkodër
E shitur
E shitur
Makina esht ne gjendje perfekte siq mund ta dhikoni dhe ne foto esht e gatshme per cdo lloj prove Shkodër
E shitur
Shitet bmw x5. Motor 3.0 naf. Vitit 2003. Kambio automati. Makina eshte full opti. Bax. Nxemje sedile. Navigator te ma. Sensor parkimi origjinal para mra. Sedilje lekure grihe m. Shkodër
E shitur
BMW x5 3.0D viti 2003 sensor parkimi para mbrapa sensor shiu sensor dritash DVD Navi tapiceri ngjyr vishnje shum e paster serdile elektrike dhe me memorie e mbajtur per qef fotot flasin vet Shkodër
E shitur
Shitet bmw x5 2003. Motor 3.0 benzin ga; Makina esht ne super gjendje motorrike dhe xheneri. E sjellur nga Angl. Letrat deri ne janar 2019. Komando ne tim. Makina ka timon Angl. Perdoru. Shkodër
E shitur
Shitet bmw x5 te gjitha shebimet e bera goma te reja sensor xenon kondicioner serdile me ngrohje/ftohje tapiceri lekure e zeze kapanxhe per cdo gje tjeter telefononi ne nr 0699353523 Shkodër
E shitur
Shitet BMW X5. Eshte ne gjendje te rregul. Para 2 jave kam investuar 650 eu. Frenat komplet jan te. Pumpa e ukit, ulja e motorrit me te gjithe filter. Eshte 4x4. Jetoj ne Zvice. Vetur. Shkodër
E shitur
Bmw X5 e 2008 motorr 3.0 naf. makina esht blere me 0 km dhe esht super fu. panoramike, sallon lekure bezhe, drita xenon, bixen. sedilje me ftofje ngrohje, xhama te zi origjinal, perde anesor. Shkodër
E shitur
; Makina eshte full model ma i vecante futura pack m Sport; Viti 2004 me d. Km 263000; 00393804669492 Shkodër
E shitur
makina eshte me te gjitha letrat qe nevojiten xhama te zi origjinal, mimi i diskutushemose nderroh. Per me shume info kontaktoni ne nr e telefonit + 355 69 861 3730 Shkodër
E shitur
Bmw x5 300d xdajv viti 2011 per me teper kontakt Shkodër
E shitur
X5 eshte ne gjendje kret te. Qdo sherbim eshte bere tek B. Taksat sapo jan pagu. Makina nuk hyn tek taksa e luks. Gjamat e erret origjin. Makina eshte e gatshme per qdo prov si n. Shkodër
E shitur
Bmw x5 3.0sd (290 p) avan xhami panoram extra full opsion viti prodhimit 26/12/2008 e shitur ne 05/2010 me 225000 km origjinale me liber servi. e blere ne dortmund tek koncesionari i porches m. Shkodër
E shitur
Shes bmw x5 3.0 naft fund i 2003 kambio autoamtike ne gjendje shum te mir disqe 20M me goma te reja fener para mbrapa extra makina ka 220000 km originale e gatshme per cdo dhoj prov. Shkodër
E shitur
Bmw x5 3.0 nafte, makina eshte dhjetor 2006 eshte ne gjendje shum te mire full options xhama te zinj original tavan xhami disqe dhe goma te reja, serdilet me ngrogje sensor parkimi para dh. Shkodër
E shitur
bmw x5 full 3, 0 diesel; viti 2002 sensor shiu dritash dhe parkimi pilot automatik navigator dvd tv karikator disqe 19 sport makina ska nevoj per asnje sherbim; 0049152 16786578 viper wats up Shkodër
E shitur