Njoftimet Premium

Shitja e BMW Seria 6 në Shkodër

Shes BMW seria 6 me motorr 3.5 benzi. Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e krye. Ka 200.000. Makina ka look M6 brenda dhe jash. Cmimi eshte i diskutueshem dhe k. Shkodër
E shitur
She's bmw 316 i ne gjendje te mir pune pa letra Shkodër
E shitur