Njoftimet Premium

Shitja e BMW M3 në Shkodër

Shitet BMW E320 fundi i serise 2005 motorr 200cc nafte me 180hp me te gjitha dokumentacionet e nevojshme deri ne prill 2018 e gatshme per cdo lloj prove dhe mundesi nderrim Shkodër
E shitur
Ne gjendje shum 're mir Shkodër
E shitur
1.6 benzin. makina nuk disponon dokumenta Shkodër
E shitur
1.6 benzin. shitet per arsye mosperdorimi Shkodër
E shitur