BMW X5 viti 2009, E zezë, 203600km

Njoftime të tjera të ngjashme

Kam per te shitur nje bmw me naft automatike model 525 cilindrata 2.5 me letra te prera per nje vit ne gjendje te shkelqyer Shkodër
BMW me motor 3.0 diesel V6 240 HP ne super gjendje motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re e mbajtur ne menyr maniaku cdo sherbim tek bmw, e rradh ne llojin e vet ne kete gjend. Mundes. Shkodër
Makina eshte me motorr 3000 nafte; Kamio automatike; Me te gjitha sherbimet e kryer; Per me teper informacione kontaktoni Shkodër
Bmw seria 3 motor 200 nafte kamjo automat sensor parkimi, dritat xenon, tapiceri lekure, viti 21 09 2007, ne gjendje te shkelqye. Per nderrim cmimi eshte 6500 eur. Shkodër
BMW VITI I PRODHIMIT 95; MAKINA ESHT sport NE GJENDJE PERFEKTE SI NE MOTORR PO ASHTU EDHE NE PJES GJENERI; KONDICJONER & AIR BA. LEND DJEGSE BENZIN POR KA IMPJANT GA; ME LETRA T. Shkodër
12 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 7 dhjetor 2019, numri: 110715
Modeli: X5 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 203600 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Shitet bmw x5 benzine Gaz makina esht full opsion!!! ( sedilje me ngrohje (anoramik) (start stop ndizet edhe pa cels ) (timoni me ngrohje) (individuale edhe me memorie) makines si mungon asnje opsion goma te rreja taxat sa po jan paguar makina ka impiant gazi me 5 vjet garanci cdo sherbim i ber makina esht shum e paster si jasht ashtu edhe brenda ska nevoj per asnje lloj sherbimi ka edhe mundsi ndrrimi per me shum inf

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.