BMW Seria 7 viti 2010, Gri, 3.0L, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet bmw x5 benzine Gaz makina esht full opsion!!! ( sedilje me ngrohje (anoramik) (start stop ndizet edhe pa cels ) (timoni me ngrohje) (individuale edhe me memorie) makines si mungon asnj. Shkodër
Kam per te shitur nje bmw me naft automatike model 525 cilindrata 2.5 me letra te prera per nje vit ne gjendje te shkelqyer Shkodër
BMW me motor 3.0 diesel V6 240 HP ne super gjendje motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re e mbajtur ne menyr maniaku cdo sherbim tek bmw, e rradh ne llojin e vet ne kete gjend. Mundes. Shkodër
Makina eshte me motorr 3000 nafte; Kamio automatike; Me te gjitha sherbimet e kryer; Per me teper informacione kontaktoni Shkodër
Bmw seria 3 motor 200 nafte kamjo automat sensor parkimi, dritat xenon, tapiceri lekure, viti 21 09 2007, ne gjendje te shkelqye. Per nderrim cmimi eshte 6500 eur. Shkodër
15 000€
Shtuar: 7 maj 2020, numri: 113377
Modeli: Seria 7 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Makina Posedon:
->Sallon Lekure
->Disqe Alumini Origjinale
->Drita Kseno/Bikseno Me Rrathe Angel Eyes
->Sensor Parkimi Fabrike
->Xhamat E Pasem Te Zinj
->Sistem Audio I Amplifikuar 3D//Sound
->Navi I Madh
->Komanda Ne Timon
->Kompjuter Bordi
->Karikator Me 8 CD
->Ndezje Start&Stop Me Buton
->Larse Feneresh
->Stopa Me Shirita Led
->Klima Dixhitale Tronike Bizonale
->Letra Te Paguara
Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike E Xhenerike Vizuale E Interiore,Makina Ndodhet Ne Sukth
Mund Ta Shikoni Provoni E Me Pas Ta Kontrolloni Ne Servisin Tuaj Te Besuar

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.