Njoftimet Premium

Shitja e BMW në Shkodër

Shitet bmw x5 benzine Gaz makina esht full opsion!!! ( sedilje me ngrohje (anoramik) (start stop ndizet edhe pa cels ) (timoni me ngrohje) (individuale edhe me memorie) makines si mungon asnj. Shkodër
12 000€
I diskutueshëm
Kam per te shitur nje bmw me naft automatike model 525 cilindrata 2.5 me letra te prera per nje vit ne gjendje te shkelqyer Shkodër
5 000€
BMW me motor 3.0 diesel V6 240 HP ne super gjendje motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re e mbajtur ne menyr maniaku cdo sherbim tek bmw, e rradh ne llojin e vet ne kete gjend. Mundes. Shkodër
7 500€
Makina eshte me motorr 3000 nafte; Kamio automatike; Me te gjitha sherbimet e kryer; Per me teper informacione kontaktoni Shkodër
4 900€
Bmw seria 3 motor 200 nafte kamjo automat sensor parkimi, dritat xenon, tapiceri lekure, viti 21 09 2007, ne gjendje te shkelqye. Per nderrim cmimi eshte 6500 eur. Shkodër
5 690€
BMW VITI I PRODHIMIT 95; MAKINA ESHT sport NE GJENDJE PERFEKTE SI NE MOTORR PO ASHTU EDHE NE PJES GJENERI; KONDICJONER & AIR BA. LEND DJEGSE BENZIN POR KA IMPJANT GA; ME LETRA T. Shkodër
1 600€
Shitet BMW X5; Viti 2002 look dhe Opsione 2005; Serdile me ngrohje Baxho xhami siper; Xhamat e zinje origjinal; Marmita Sport shum zhurme e bukur; Shum e mbajtur si brenda dhe jashte; Vaj filtr. Shkodër
E shitur
Bmw x6M benzin 5.0 xdrive vitit 2013 full opsion makina esht e ardhur nga amerika me targa shiptare, makina esht e vecant dhe krejt e re, per me shum mund te vini ta shifni dhe te kontaktoni n. Shkodër
E shitur
Shitet ose nderrohe; Makina eshte ne gjendje pune, motor 1.8 benzine ka dhe impiant te montuar por jo funksional per moment. Disqe dhe marmide spor; Pa dokumenta*; Cmimi 500euro pak i diskt Shkodër
E shitur
shitet bmw 525 i vitit 99-2000, letrat e prera deri ne janar, motorr 2.5 naft automat. cmimi 2200 i dis Shkodër
E shitur
Makina eshte me letra shqipta. Ne gjendje shum te mire Shkodër
E shitur
Makina esht ne gjendje super, e gatshme per cdo lloj prove, disce alumini, sensor parkimi, tapiceri lekure, letra te paguara deri ne fund te vitit, per me shum jeni te mirpritur ta shikoni edh. Shkodër
E shitur
makina eshte ne gjendje perfekte dhe letra te paguara per nji vit Shkodër
E shitur
Shitet BMW 530d e39, viti 2003, ne gjendje te shklqyer mekanik dhe gjenerike, look M origjinal nga fabrika, drita xenon origjinal BMW, sensor parkimi para + mrapa, xhama te zi origjinal + xhami. Shkodër
E shitur
Shitet bmw 740 D 2004. Full opsion sidilje me ftohje dhe ngrohje para dhe mrapa kapanxhe perde eletrike sensor parki. E gatshme per cdo lloj pro. Letrat e paguara deri ne janar 2019. 7500. Shkodër
E shitur
Bmw 118 benzin makina esht full ne llojin e saj pa dogan i prehet dogana direkt disce M makina esht e re frinngo mundesi ndrrimi me makina tjera Shkodër
E shitur
Bmw 730 2010. Nuk e kap taksa e Luksit Ngjyre ulliri e erret tapiceri lekure bezhe makina full opsio. Makine blere ne koncesionare ne Frankfurt Gjermani e mbajtur vetem nga 1person i dyti ja. Shkodër
E shitur
Shes BMW seria 6 me motorr 3.5 benzi. Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e krye. Ka 200.000. Makina ka look M6 brenda dhe jash. Cmimi eshte i diskutueshem dhe k. Shkodër
E shitur
Bmw 520 full full Shkodër
E shitur

Shitja e BMW në qytete të tjera