Audi A4 viti 2006, E zezë, 2.0L, 221300km

Njoftime të tjera të ngjashme

makina esht ne gjendje te mir sapo ka ardh nga jasht me naft kamio automatik. Shkodër
Okazion shitet Audi S3. Sport beg 1.9 naft shum ekonomike ardhur nga jashte me dogan te pagu. Makina esht e veqant kret s 3. shum e shpe. 4 marmida me shfrym. Disqe aluminit s3. Me klim arb. Shkodër
Shitet Audi A6 urgje. Makina eshte ne gjendje perfekte pa asnje lloj defekti si nga ana motorrike dhe xheneri. Motorr 1.9 naft Shkodër
Audi A6 3.0 quattro, Makina eshte ne gjendje perfekte; Me lighting posht dyerve; E gatshme per cdo prov; Makina eshte me Car pas Shkodër
Kam per te shitur nje audi a3 2.0 naft viti 2008 manual ne gjendje te shkelqyer me te gjitha opcionet i sapo ardhur nga Italia Shkodër
5 300€
Shtuar: 15 dhjetor 2019, numri: 112178
Modeli: A4 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 221300 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 140 
Audi A4 me motorr 2.0 TDI 8 Valve 1 Alber, 140HP shum ekonomik 5L/100KM me kamio automatike 7 marsha para plus. Super gjendje motorrike gjenerike dhe estetike. Kilometrat me liber servisi si dhe makin e blere ne privat Opsione si: Fener me lupa XenoBixeno, sensor parkimi, sedilje me ngrohje, klima tronic bizone, kompiuter bordi, pilot automatik, disqe alumini R16 me 4 goma te reja et. E ardhur nga gjermania me dogan te paguar gati per cdo prove.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.