Njoftimet Premium

Shitja e Audi A4 në Shkodër

Audi A4 me motorr 2.0 TDI 8 Valve 1 Alber, 140HP shum ekonomik 5L/100KM me kamio automatike 7 marsha para plu. Super gjendje motorrike gjenerike dhe estetik. Kilometrat me liber servisi si dh. Shkodër
5 300€
Audi A4 me motorr 2.0 TDI 8Valve 1 Alber, 140HP me kamio automatike 7 marsha para plus. Super gjendje motorrike gjenerike dhe estetike. Fener me lupa XenoBixeno, sensor parkimi, sedilje m. Shkodër
5 900€
Audi a4 2.7 tdi me navi sensor sedilje me ngrohje automatik disce alumini 17 makina esht e gatshme per cdo lloj prove cmimi i diskutushem Shkodër
E shitur
Audi A4 viti 2001 1.9 Tdi me i te kuqe motorr tip i. Kambio automatike tip-tronik kondicioner abs asr airbag Makina eshte ne gjendje shume te mire pune si shifet ne foto gati per cdo llo. Shkodër
E shitur
e shes per arsyje emigrimit lagjia kiras 550 mij lek i diskutushem Shkodër
E shitur
Shite audi a4 2.5 nafte 2004 ne gjente shum te mir; Shitet ose nderrohet me mercedez benz e320 e270 Shkodër
E shitur
Audi A4 1.9 TDI 2001 Kambjo manuale, drita xenon, ne gjendje shume te mire, me sherbime te bera, me letra te prera per nje v Shkodër
E shitur
Audi A4 viti 2003 1.9 tdi 212000km ORIGJINALE i sapo ardhur nga italia makina eshte perdorur vetem nga nje person, nje dokto; Viti 2004, me portobagazh, manual ne gjendje perfekte si e re m. Shkodër
E shitur
Audi A4. 1.9 naf. viti 2002 ne gjendje shum te mi. Te gjitha sherbimet e bera vaj filtra rryp motorri te bera ditet e fundit shitet per arsye mos perdorimit, e gatshme per xhdo lloj pro. Shkodër
E shitur
Tapiceri lekure ngjyre bezhe; Xhama elektrike; Kontroll diferenciali; Sensor shiu; Radio CD; Kondicioner; Airbag; Taksa te paguara per nje vit; Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe e gatshm. Shkodër
E shitur
Shitet a4 vitit 2003 benzine, ne gjendje prefekte, e sapo ardhur nga gjermani a, me dogane te pagua Shkodër
E shitur
Shitet audi a4 1.9 tdi packet S-line, sedile sportive, timon 3 S-line Sportiv, klima, radio cd, xeno, manual 5 + r, me disqe S-line, goma 80% viti 2001. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer. Shkodër
E shitur
Audi A4 4*4 makina asht e ardhur nga italia me letra te preme makina asht ne gjendje te shkelqyshme Shkodër
E shitur
shes audi a4 ne gjendje shum te mire fotot jan bere ne durres sa ka ardhur disqe origjinale goma 90% 80mijkilometra origjinale makina ka ardhur ne shkoder e shes me nevojiten lekt urgjentt; m. Shkodër
E shitur
A4 2008 motor 2.7 disel ne gjendje shum te mir Shkodër
E shitur
Audi a4 motorr 1.9 Naft viti 2003 e sapo ardhur nga jasht me dogan te paguar goma te reja sherbimet e bera gjendja e makines eshte e shkelqyer Shkodër
E shitur
Kerkoj te blej nje mbrojtese llai (palafrangro) per Audi A4 2006 te gomes se pare krahu majtas (i shoferit) Tel 0673788787 Shkodër
E shitur
audi a4 portobagazh 1.9 naft ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike pa dogan Shkodër
E shitur
Audi A4 1997 blu e erret super gjendje matorr 1.9 me I t kuqe e fuqishme krah anglez 2muaj jane prere letrat shume e paster e gatshme per cdo dhoj prove shitet per arsye kam makine tjet Shkodër
E shitur
Makina asht sapo e ardhun nga jasht me dogan te paguar Shkodër
E shitur