Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Shkodër

makina esht ne gjendje te mir sapo ka ardh nga jasht me naft kamio automatik. Shkodër
1€
Okazion shitet Audi S3. Sport beg 1.9 naft shum ekonomike ardhur nga jashte me dogan te pagu. Makina esht e veqant kret s 3. shum e shpe. 4 marmida me shfrym. Disqe aluminit s3. Me klim arb. Shkodër
6 000€
I diskutueshëm
Audi A4 me motorr 2.0 TDI 8 Valve 1 Alber, 140HP shum ekonomik 5L/100KM me kamio automatike 7 marsha para plu. Super gjendje motorrike gjenerike dhe estetik. Kilometrat me liber servisi si dh. Shkodër
5 300€
Shitet Audi A6 urgje. Makina eshte ne gjendje perfekte pa asnje lloj defekti si nga ana motorrike dhe xheneri. Motorr 1.9 naft Shkodër
4 000€
Audi A6 3.0 quattro, Makina eshte ne gjendje perfekte; Me lighting posht dyerve; E gatshme per cdo prov; Makina eshte me Car pas Shkodër
1€
Kam per te shitur nje audi a3 2.0 naft viti 2008 manual ne gjendje te shkelqyer me te gjitha opcionet i sapo ardhur nga Italia Shkodër
5 500€
Shitet Audi A3 1.9 nafte per arsye mosperdorimi, te gjitha sherbimet e bera me goma te reja Shkodër
1 700€
Audi S6 5.2 fsi quatro look rs6; tapiceria rs6; sedilje elektrike dhe me ngrohj; start/stop 3 qeles; bixenon fener inteligjent kthehen sipas timoni; Baxho xhami panel diello; marmitat f. Shkodër
17 500€
Audi A6 me motorr v6 3.0 nafte pa taks luksi 240hp quattro ne super gjendje motorrike estetike dhe gjenerik. prodhim 12/2005 model 2006 Tapiceri bezh lekure pa asnje gervishtje, navi i madh m. Shkodër
6 200€
Audi A3 Sportback me motorr 2.0 naft shum ekonomik dhe i shpej. Ne super gjendje motorrike gjenerike dhe estetike, Voji me gjith filtrat origjinale, Castrol 5w30 edge i nderruar, Kamio DSG m. Shkodër
5 300€
Audi A4 me motorr 2.0 TDI 8Valve 1 Alber, 140HP me kamio automatike 7 marsha para plus. Super gjendje motorrike gjenerike dhe estetike. Fener me lupa XenoBixeno, sensor parkimi, sedilje m. Shkodër
5 900€
Audi a6 2005-2006 motorr 2.0 nafte kamje manuale dekomenta te rregullta per nje vit, negjendje shum te mir dritat ecseno bicseno, sensor parkimi sensor shiu sensor dritash disqe 2 pal nje pal 18. Shkodër
E shitur
shes audi A6 ne gjenje shum te mir, me gjitha sherbimet e bera Shkodër
E shitur
audi a6 3.0 nafte automat Shkodër
E shitur
Audi a4 2.7 tdi me navi sensor sedilje me ngrohje automatik disce alumini 17 makina esht e gatshme per cdo lloj prove cmimi i diskutushem Shkodër
E shitur
; shitet audi A3 me te gjitha dokumentat ne gjendje shum te mir makina nuk ka asnje problem esht e kompletume me te gjitha Disqe 17 sport impiant muzike shum e mbajtur okazzzion Shkodër
E shitur
Audi A7 superrrrrr per me teper kontaktoni Shkodër
E shitur
audi a6 disel me targa suedeze pa dogan ne gjendje shum te mir 0696279699 Shkodër
E shitur
Audi S3 2.0 benzin prodhim amerikan 4 marmita origjinale me zhurem, tavan xhamit makin shum e shpejt dhe ekonomike makina eshte pa dogan me targa angleze timon europian origjinal makine shum. Shkodër
E shitur
Audi A4 viti 2001 1.9 Tdi me i te kuqe motorr tip i. Kambio automatike tip-tronik kondicioner abs asr airbag Makina eshte ne gjendje shume te mire pune si shifet ne foto gati per cdo llo. Shkodër
E shitur

Shitja e Audi në qytete të tjera