Njoftimet Premium

Shitja e SEAT në Shqipëri

Shitet Seat Ibiza 1.2 Benzine, Shume Ekonomike, Makina, Kondicioner, Airbag, ESP, Perfekt Per Impjant Gazi, Makina eshte ne gjendje perfekte Si nga Ana Motorrike Ashtu dhe Xhenerike, Me Dogane dh. Tiranë
E shitur
SEAT IBIZA 1.2 Benzin Viti 2005; Me Dogane te Paguar; Kondicioner; 4 goma te reja; Ne gjendje shume te mire Durrës
E shitur
Shitet Seat Ibiza viti 2002, 1.9 Naft; Ne gjendje t mir ka nevoj per disa shrbim; Shitet per arsye mos prdorimi, pasi kam automjet tjete; Makin me motorr Golfi 4 shum i shpejt; Ka munges. Tiranë
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te mir e mirembajtur e sapo ardhur nga Gjermania 2.0 T-DI e kuqe 103 KW ekonomike dhe e shpejt e pa perdorur fare ne shqiperi letrat e prera taksa siguracjon ne Dhjeto. Tiranë
E shitur
Shitet Seat Ibiza 1.9 TDI per arsye emigri. Makina eshte ne gjendje super per cfardo lloj pro. Ka dokumenta te rregullta per 1 v. Shume ekonomike dhe komo. Cmimi i diskutuesh. Elbasan
E shitur
Shitet seat Ibiza 1.4naft viti 2007 sapo ardh nga belgjika me dogane Fier
E shitur
Seat Ibiza viti I prodhimit 20 11 2007 ka ardhur nga gjermania pa dogan numrin mundem te merni vetem WhatsApp Durrës
E shitur
Seat ibiza 1.4 benzin e vitit 1999, ngjyra blu letrat deri me fund te janarit ka nevoj per pak sherbime, noteria nuk i behet shitet 500 mi lek ose per pjes Tiranë
E shitur
Shitet Seat Altea 2006 i ardhur nga Belgjika me dogane te paguar ne gjendje te shkelqyer i gatshem per cdo lloj pro; ; 208000 KM origjinale; ; Kambio Automat; ; Motor 2.0 l nafte; ; Senso. Krujë
E shitur
shitet seat ibiza pasi kam blere nje makine tjeter me te re Tiranë
E shitur
Marka: SEAT LEON STYLANCE STYLE; : Cmimi: i DISKUTUSHEM; : Motorr: 1.6 BENZINE; : VIti: 2007; : Km: 144028KM ORIGINAL; : Lenda djegese: BENZIN; : Kambio: Manual; : Targa: E sapo ardhur me dogan t. Kavajë
E shitur
Shite seat toledo viti 2004 me letra te paguara ne gjendje shum te mir xhenerik. Makina ka km origjinal. Motor 1.9 naft; 3000 ( i diskutueshem ) Tiranë
E shitur
Shite seat toledo viti 2004 me letra te paguara ne gjendje shum te mir xhenerik. Makina ka km origjinal. Motor 1.9 naft; 3000 ( i diskutueshem ) Tiranë
E shitur
Seat leon automat viti 2006 nafte te gjitha shebimet e bera rryp faze gjenerike e mororrike dhe estetike shum te mire me dokumenta te rregullta targa shqipta. Mundesi ndrrimi vetem me golf 4. Tiranë
E shitur
Seat Leon Viti Prodhimit 2008 Automat DSG Xhama Te Zi Origjinal Sensor Parkimi Klim. Cmimi 4500 Euro Krujë
E shitur
SEAT ALTEA, AUTOMAT, viti 2006; 0694435323; Seat Altea; Motorr 2.0 TDI; Automat; Navi t madh; Komanda ne timon; Klima me 4 zona; Xhama te zinj, Orgjinale; Disqe Alumin, me goma te reja; Makia. Tiranë
E shitur
SHITET SEAT ALTEA XL I ARDHUR NGA ZVICRRA NE GJENDJE SHUM TE MIR FULL EKSTRA 6 SHPEJTESI INFO; + 383 45 295 767 Kukës
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire xhenerike dhe estetike, sherbimet e bera gjithmon ne kohen e duhur, makina disponin ABS, Mbyllje qendrore me pult, 4 Xhama elektrik, Pasqurat elektrike, Clim. Durrës
E shitur
Shitet okazion, seat cupra R 1.9 nafte, super gjendje, modifikime ne Itali rreth 10 mij euro, intercooler sport, kamjo me leva te shkurta, filter sportiv, turbo 2.0 bar, freksion sport, freni. Tiranë
E shitur
SEAT LEON AUTOMAT DSG I SAPO ARDHUR NGA ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGIM VITI PRODHIMIT 2006 NE SUPER GJENDJE FULL OPSION PER ME TEPER NA KONTAKTONI NE. 0694470000 SI DHE UTCA. 0663009009 Lezhë
E shitur
Shitet Seat Toledo e vitit 2000 motor 1.8 20V benzin-gaz me kamio automatike, sallon lekure, 212000 km, ne gjendje te shkelqyer dhe shume e mirembajtur, me gjith opsionet e mundshme si klim. Korçë
E shitur

Shitja e SEAT në qytete të tjera