Toyota Land Cruiser viti 2006, Gri, 3.0L, 349000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shes Toyota Yaris 1.3 benzin te 2005 makina rshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike dhe ne pamje vizuale nuk ka nevoij per as njelloij sherbimi metevogel mund ta kentrolloni ku te doni. Sarandë
Shitet toyota yaris fundi 2003.E sjelle personalishtnga nga gjermania vitin e shku; Makina eshte ne gjendje shume te mire pa asnje defek. Mos telefononi me propozime cmimesh absurde flm Sarandë
Shes Toyota Yaris 1.3 benzin te 2005 makina rshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike dhe ne pamje vizuale nuk ka nevoij per as njelloij sherbimi metevogel mund ta kentrolloni ku te doni. Sarandë
14 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 14 tetor 2020, numri: 113585
Modeli: Land Cruiser 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 349000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
DOKUMENTA TE PAGUARA

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.