Ford Focus viti 2011, E bardhë, 1.6L, 158000km

6 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 4 nëntor 2021, numri: 114311
Adresa: Sarandë, Lagjia nr 1, shfaq në hartë
Modeli: Focus 
Viti: 2011 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 158000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Kuaj fuqi: 105 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Timoni: Majtas 
Shitet Ford Focus Titanium
158000 km
Eco Netic teknology
1.6 Nafte
Viti 2011
Makina eshte ne Version Full Options
Super e shpejte
Kompjuter Bordi
Ndezja-Start Stop me buton
4 xhama elektrik,pasqyra elektrike
Pasqyra me palosje
Hapet mbyllet me shenje gishti
Me komanda ne timon
Klima
Nese makina ka problem vjen njoftimi ne ekran
Xhama te zinj orgjinal
6+R marsha
Super ekonomike 3.5L/100km
Dokumenta te paguar deri ne tetor 2022,kolaudimi per 2 vjet deri ne tetor 2023.
Sherbimet te sapo bera,vaj filtra dhe frena te nderruara
Makina eshte ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove
Cmimi-6500€

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.