Toyota Yaris viti 2005, Kafe, 140000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shes Toyota Yaris 1.3 benzin te 2005 makina rshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike dhe ne pamje vizuale nuk ka nevoij per as njelloij sherbimi metevogel mund ta kentrolloni ku te doni. Sarandë
Shitet toyota yaris fundi 2003.E sjelle personalishtnga nga gjermania vitin e shku; Makina eshte ne gjendje shume te mire pa asnje defek. Mos telefononi me propozime cmimesh absurde flm Sarandë
Shes Toyota Yaris 1.3 benzin te 2005 makina rshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike dhe ne pamje vizuale nuk ka nevoij per as njelloij sherbimi metevogel mund ta kentrolloni ku te doni. Sarandë
E shitur
Modeli: Yaris 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 140000 km
Ngjyra: Kafe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shitet toyota yaris 1000 cc benzin viti dhjetor 2004 shume pak e perdorur ne shqiperi me letra e siguracion per nje vit teper ekonomike ngjyre blu pa asnje gervishje. kondicioner xhama elektrik sensor parkimi frexho komanda ne timon makines nuk i mungon asgje vaj filtra te ndrruar sherbimet e bera ne kohe makina eshte perfekt. e gatshme per cfardolloj prov. cmimi 3500;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.