BMW M3 viti 2003, E zezë, 55000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Benz Evo 220 Avantgarde full viti 2007 ne gjendje te mire me te gjitha sherbimet e be. Sarandë
Shes Ford Focus 1.8 naft; Makina eshte ne gjendje perfekte motorike xhenerije dhe vizuale me servise te kryera me dekumenta per nje vit me 1 netor 2019 e shte futur ne shqiperi per her te par j. Sarandë
Clk 200 Benzin dokumenta deri gusht 2020 Sarandë
original american car, like new car; insurens, kontrol tecniks and taks to 2020; buied from american emmbasy in germany 82000 km with garanti and albanian number, sale for back to norway; Ky mi. Sarandë
E shitur
Modeli: M3 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 55000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Full extra hard top 400 hp; BMW M3 Ne gjendje shum te mir; Shitet per arsye mos perdorimi ne gjende te shkelqyer; Model amerikan;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.