Audi A8 viti 2007, Gri, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Audi A4 1.8T benzin ga. Gasi i shenuar ne leje qarkulli. Makina i ka te gjitha sherbimet e mundsh. Para 6 muajsh i kam ber te gjitha sherbimet 850 dhe 4 goma te re. Vaji i nderruar para 2. Sarandë
E shitur
Modeli: A8 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Makina esht ne gjendje te mir. Full opsio. E gatshme per prov;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.