Njoftimet Premium

Shitja e Saab në Shqipëri

Makina eshte ne gjendje shum te mire Tiranë
2 900€
Shitet Saab 9-3. Viti: 2008. Km: 157 mije k; ; Motorr: 2.0 T benzin. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. Motorr shume i pershtatshem per impjant gaz. Me dogane te pagua. Tiranë
1€
I diskutueshëm
Saab 93 vector automat viti 09 2007 motorr 1.9 TiD 150cv, 239247km, 3 celesa, euro 4, navigator i madh, tapiceria gjysem lekure, klima digjitale, etj Shkodër
3 950€
benzin gaz automatik nuk ka taksa ka vetem siguracion, shitet Pogradec
900€
Saab viti 2002 automat 2000 benzine me dogan te paguar Tiranë
1 500€
Saab 9-3 aero me targa dhe taksa sapo te paguara; 1.9 nafte shume ekonomike; 190 mije km origjinale; E pa perdorur ne shqiperi; Kambio automatike edhe ne Timon F1; Imatrikoluar ne 2007; Serdil. Fier
1€
nderrohet; Motorri 2.2 turbo; Letrat deri ne 30.10.2020; Kamio 6 + 1; Goma te reja (Dimri ) Rh 17 Tiranë
2 899€
Shitet Saab model 9-3, viti 2003, motor 2200cc, karburanti naf. Me targa shqipta. Me kondicioner (klim. Nuk ka asnje gervisht. Dhe i jane bere te gjitha sherbimet 2 jave me pa. Ky llo. Fier
2 700€
I diskutueshëm
Shitet Saab model 9-3, viti 2003, motor 2200cc, karburanti naf. Me targa shqipta. Me kondicioner (klim. Nuk ka asnje gervisht. Dhe i jane bere te gjitha sherbimet 2 jave me pa. Ky llo. Fier
2 700€
Viti: 2002; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Krujë
3 200€
Viti: 2001; ; Kilometrazhi: 300000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
1 300€
Shitet Saab benxin gas i shenuar ne leje nji muaj i montuar impjanti makina eshte 2000 turbo viti 2003 letra te prerra per nji vite makina ne gjendje te mir me gas shume ekonomike Berat
E shitur
Saab 2.0 benzine, prodhim fundi 2008, me 154.000 km origjinal. Automat, tapiceri lekure, sedilje elektrike dhe me ngrohje, baxha, pasqyra dhe xhama elektrik, komanda ne timon, cruise control. Tiranë
E shitur
Motorri 2.2 turbo; Letrat deri ne 30.10.2020; Kamio 6 + 1; Goma te reja (Dimri ) Rh 17; ; Tiranë
E shitur
Modeli: SAAB 9-3; Viti i prodhimit: 2008; Kamje: Manuale 6 + R; Lenda djegse: 1.9 TiD; Km: 176000 me liber sherbimesh; Pershkrim: ky motorr prodhon 150 kf, 4 porta, 4 xhama elektrik, ABS, ESP. Durrës
E shitur
SHITET SAB MOTORR 1.9 NAFTE VITI 2006 KAMJO AUTOMATIKE KLIMA BAXHA SENSOR PARKIMI DRITA XENON SALLON LEKURE DISQE ALUMINI MBYLLJE ME PULT SUPER EKONOMIK FULL SERVIS I GATESHEM PER CDO LLOJ PROVE. Tiranë
E shitur
SHITET SAB MOTORR 1.9 NAFTE VITI 2006 KAMJO AUTOMATIKE KLIMA BAXHA SENSOR PARKIMI DRITA XENON SALLON LEKURE DISQE ALUMINI MBYLLJE ME PULT SUPER EKONOMIK FULL SERVIS I GATESHEM PER CDO LLOJ PROVE. Tiranë
E shitur
Shtitet Saab 9-3 viti 2009 ngjyre Blu e Erret, kambio manuale 6 marshe, kondicion. 1.9 Nafte 5 por. Komandat ne tim. Ne gjendje te mire pu. Letrat te prera deri ne korrik 2020. E gatshm. Tiranë
E shitur
Shitet Saab 93.Viti: 2008.Km: 157 mije k; Motorr: 2.0T benzi. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xheneri. Motorr shume i pershtatshem per impjant ga. Me dogane te paguar gat. Tiranë
E shitur
nderrohet; Motorri 2.2 turbo; Letrat deri ne 30.10.2020; Kamio 6 + 1; Goma te reja (Dimri ) Rh 17; Cmimi i diskutushem; ; Tiranë
E shitur
Saab 93 vector automat viti 09 2007 motorr 1.9 TID 150cw Shkodër
E shitur

Shitja e Saab në qytete të tjera