Премиум объявления

Продажа Volvo в Албании

Kambio automatike me 5 shpejtesi, 255 kuaj fuqi, cdo servis i nevojshem i krye. Sapo jan vendosur ferrota dhe tambure origjinal. Makina eshte LIMITED EDITION, Xenon Bixenon Origjinal, Levizje n. Tiranë
5 900€
VOLVO S40 2.0 NAFT, VITI FUND DHJETOR 2004, KLIMA BI ZONA, PILOT AUTOMATIK, KOMANDA NE TIMON, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, SHERBIMET E KRYERA. Tiranë
3 900€
Shitet Volvo V50 2009 e sapoardhur nga Zvicra ne gjendje perfek. Motorr 1.8 Benzin pa turbo, ideal per impjant ga. 212'000KM me libreze servisi, 125 kuaj fuqi & kambio manuale me 5. Tiranë
4 000€
Торг
Shitet Volvo V50 1.6 Nafte 2006 e sapoardhur nga Zvicra ne gjendje perfek. 280'000KM me libreze servisi, 110 kuaj-fuqi & kambio manuale me 5 shpejtes; Pajisur me opsionet: - Audio Hig. Tiranë
3 300€
Makina eshte ne gjendje perfek. eshte me te gjitha sherbimet te bera ne perfaqesi te volvos, me liber sherbime. gomat te reja, taksat te prera ne muajin shtat. me pasqyra elktrike, kambi. Gjirokastër
4 000€
Makina eshte ne gjendje perfekte e gateshme per cdo lloj pro. Te gjitha sherbimet e bera tek Volvo ne autostr. Letrat te paguara per 1 vit. Tiranë
3 300€
Торг
Motori 1.8 benzine + gaz e shkruajtur ne leje qarkullim; Sherbimet e bera goma te reja me letra deri ne Shtator 2020.Kondicioner Tiranë
2 450€
Kamjo manuale; Naft1.9; Klima; Me letra; Km 230.000 Lezhë
1 500€
Volvo; V40; 1.8 16V i pershtatshem per gaz; Super gjendje; Viti 1999; Manuale Lezhë
1 500€
Volvo V50; Motor 1.6 nafte; Viti 2008; Km 171.000; Kambio Manuale; Euro 4; Dogana e paguar; Radio CD, Kompjuter Bord, Fener Mjegulle, Klima, Pasqyrat me Palosje, Disqet 16 et; ; PER ME SHUME INF. Durrës
4 000€
V50 30.11.2008. 2000 naf. Automati. Komanda te timo. 185000. Sallon mershini g. Goma te reja 90. Kli. Full opsio. me dogan te pagua. Tiranë
4 800€
Торг
Pershendetje, Ne shitje Volvo V50, viti 2005, 2.0 nafte, km 240, 000; Makina shitet per arsye mos perdorimi pasi kam levizur jashte shteti; Para se te ikja i jane bere te gjitha sherbimet goma t. Vlorë
3 800€
Volvo S40 super ekonomik. E ardhur nga itali. Ngjyra gr. Bord kompjute. Me klim. 4 zona Kamje manual. Shum e paster si brenda dhe jas. Gomat 95% Me 2 cels. Targat e sapo bera per nje vi. Durrës
8 500€
Volvo S60 2.4 nafte viti 2002 Ne gjendje shume te mire me letra te prera per nje vit 4 gomat te reja Durrës
3 300€
KAMIO AUTOMATIKE; ; Sistem sigurie me auto-frenim (City Safet); Timon Multifunksional dhe Pilot Automatik,; ; Air i Kondicionuar Bi-zone,; ; Dy sediliet e para me ngrohje,; ; Sensore Parkimi origjinal t. Tiranë
9 500€
VOLVO XC90 BENZIN + GAZ; ; E sapoardhur; ; Makina me Dogane Tiranë
7 800€
E sapo ardhur me dogane te pagua; ; Manual; ; 1.6 Naft; ; Klima; ; Viti 2010; ; 230 mij km liber servisi; ; Super Ekonomike 3.5 L/100 KM; ; Aux-In, CD, Phone Tiranë
4 500€
Shitet volvo V50 e sapo targuar ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prov. Durrës
5 600€
: 2002; ; : 200000; ; : Tiranë
3 800€
: 2001; ; : 200000; ; : Shkodër
1 450€

Продажа Volvo в других городах