Премиум объявления

Продажа минивэнов Toyota в Албании

Shitet toyota corolla verso nafte 2.2 e sapoardhur me dogane te pagu. Gjendja perfekt Vlorë
4 490€
Торг
SHES TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 NAFTE MANUALE 27.12.2005 VITI PRODHIMIT ME DATE 08.07.2007 DALE NE QARKULL. 6 + 1 VEN. ABS ESP S. KOMPJUTER BOR. NAVIGAT. CRUISE CONTROL PILOT AUTOMAT. NDEZJA. Tiranë
4 499€
E ardhur nga gjermania ne nentor 2018; Motorr 2.0 nafte; 4 xhama elektrik; Pasqyra elektrike me palosje; Navigation; Bluetooth; Aux; Usb; Xhama te zinj origjinal; Sensor parkimi para dhe mbrapa. Tiranë
4 700€
Shitet toyota verso viti 2009 ne gjendje perfekte full opsion, automat sedilje me ngrohje, kamera xhama te zinj, perde, panoram, etj Fier
8 300€
Shite. corola verso nafte 2.2 e vitit 2007.me dogane te prere gati per tar. automjeti eshte ne gjendje perfekte mund ta kontrolloni ku te doni, km origjinale te dokumentuara me liber sherbimesh. Durrës
4 800€
Shitet Toyota Corolla Verso; Viti i prodhimit 2005, nafte 2.0, 143.000 kilometra te bera, 7 vends. Shitet per arsye mosperdori. Tiranë
4 000€
Ne gjendje shume te mire me letra te paguara e sherbime te krye. Xhama te erret, disqe alumini, Klima, Navi et Tiranë
4 400€
2.2 naf. Viti 2007. Manuale 6 + 1. Vende: 7 ul. Mjeti eshte i sapo ardhur nga Gjermani. Eshte ne gjendje perfekte nga ana motorrike xhenerike edhe vizua. Radio, cd, mp3. Xhamat elektrik +. Fier
4 000€
Toyota Yaris Verso viti 2000 motori 1.3 benzin + impiant gazi sa po montuar marka Lovato ne; . Taksa te paguara deri ne qersh. Gjendje perfekte 2300 nr 0695616661 Tiranë
2 300€
SHITET TOYOTA CORROLLA VERSO 2.0 NAFT MAKINA ESHT E VITIT 2005; KILOMETRRA TE KALUARA 199 MIJ ORIGINAL MAKINA ESHT E SAPOARDHUR NGA ITALIA; ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TE TARGA; MAKINA DISPONON. Durrës
4 200€
SHITET; TOYOTA AVENSIS VERSO; VITI PRODHIMIT 2002; 6 VENDE NGJYRE BLU METALI; KAMBIO MANUALE; MOTORR 2.0 D-4D (NAFTE) FUQIA 85K (16H) 175 000 KM; KONDICIONER/ ABS / RADIO / CD PLAYER / AIRBAG. Tiranë
3 600€
Торг
TOYOTA AVENSIS VERSO; VITI PRODHIMIT 2002; 6 VENDE NGJYRE BLU METALI; KAMBIO MANUALE; MOTORR 2.0 D-4D (NAFTE) FUQIA 85K (16H) 175 000 KM; KONDICIONER/ ABS / RADIO / CD PLAYER / AIRBAG; MBYLLJ. Tiranë
3 600€
Shitet Toyota Corolla Verso 2.0 D-4D Sol1.995 cm; 85 kW (116 PS) Kambio manua. Klima dixhitale, Navigator dhe kasetofon IKomanda n timon, Pilot Automatik, pasqyr antiverbuese, sensor shiu, mbyllj. Tiranë
4 900€
Ne gjendje shume te mire me letra te paguara e sherbime te krye. Xhama te erret, disqe alumini, Klima, Navi et Tiranë
4 400€
Shitet toyota corolla verso viti 2002 manual 2.0 nafte me dogan sapo ardhur nga gjermania 4 + 1 vende; cmimi 3500 euro mundesi blerje me keste mujore; kemi shumllojshmeri makinash ku mund te n. Tiranë
3 500€
Toyota Verso 1.8 benzine - gaz me inpjant gaxi princ nje muaj i vene me garanci 5 vite makina ka 100 mij kilometra me liber sherbimesh ka goma dimri 4 te reja dhe goma vere 4 gati te reja makin. Tiranë
6 200€
E sapoardhur nga Hamburg Gjerman; Makina eshte ne gjendje perfekte teknike dhe visual; Kilometrat jane origjinale. Makinen mund ta kontrolloni ku te doni; ; Motorri: 1.8 Vti (Benzin) Tiranë
1€
: 2005; ; : 210.000 Tiranë
5 300€
: 2009; ; : 300000; ; : Македония
6 000€
Shitet Toyota Corolla Verso 6 + 1 me nafte manuale, viti 2005, ne gjendje perfekte e mbajtur me shume kujdes, 2 pale goma te reja verore & dimero. me sensore shiu dhe pilot kartat t. Korçë
Продано

Продажа Toyota в других городах