Volkswagen Passat CC viti 2014, Bezhë, 2.0L, 102000km

Другие похожие объявления

klima; ; me 6 dyer; ; gjendja shume e mire motorrike dhe xhenerike; ; e sapo ardhur nga Gjermania; ; me dogane te paguar Tiranë
a nje konsum shume te ulet ekonomie, Teper e shpejte, mund ta verifikoni ku te deshironi, e sapo ardhur nga jashte, eshte super komode: disqe 16 alumin me 4 goma 95% te reja, fener kristal, drita. Tiranë
Mjeti ka gjendje perfekte ka 4 gomat e reja. Disqe alumin. Ab. Klim. Pilot automati. Xhama elektri. Paqeyra elektrik. Mbyllje qendrore me pul. Radio cidi mp3. Us. Au. si dhe nje tapicer. Tiranë
Me liber servisi 100% Zvicra; ; Sensor Parkimi; ; Navigacion i madhe + Bagazhjer 6 CD; ; Klima dy zona; ; Pasqyrat me nxemje; ; Zoll-16 Goma te reja Dunlo; ; Makina Ardhur nga Zvicra; ; Dogan te... Tiranë
KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIC; ; DRITA MJEGULLE; ; DRITA KTHESE; ; SENSOR SHIU DHE DRITE; ; NAVI ME EKRAN TE MADH; ; BAGAZHIER ME 6 CD; ; DVD, AUX, KARTE MEMORIE; ; MARSHE F1 + -NE TIMONI; ; PILOT... Tiranë
14 000€ Торг
Добавлено: 9 мая 2020, номер: 113390
Модель: Passat CC 
Год: 2014 
Пробег: 102000 км
Цвет: Bezhë 
Состояние: С пробегом 
Номерной знак: Иностранный 
Тип кузова: Седан 
Коробка передач: Автоматическая 
Тип двигателя: Бензин 
Объём двигателя: 2.0 л
Kambio Automat, Sallon lekure, Sedilje Elektrike memorje me ngrohje, Start/Stop+ keyless entry + Radio + CD + DVD + Aux + Navigator + Camera + Tel + Bluetooth, Kompjuter bordi, Komanda ne timon. Pasqyra automatike me ngrohje.
Fener LED Xeno Bixeno, Pilot Automat, Kamera parkimi. Full Option... Luxury Edition.

Свяжитесь с автором объявления

Комментарии

0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.