Другие похожие объявления

Volkswagen Passat 2.0 td nafte, viti i prodhimit 16.05.2008 , tapiceri lekure bezhe shum e paster, kamio automat, navi, ngrohje serdiljesh,komanda ne timon,xhama te zinj plus perde ,i sapoardhur me... Tiranë
5 500€
Shitet vw Caddy me motorr 1.6 nafte viti 2012 me kambio manuale 5+R me sendilje 4+1, kondicioner, xhama elektrik, pasqyrat me ngrohje, Esp, abs, 2 dyert e pasme me shine, euro 5 me filter... Tiranë
7 900€
Торг
Shitet Multivani shum ne gjendje te mir. Motorri dhe ndrruesi eshte shum ne gjendje tmir. 6 shpejtesi, klim funkcionale, ventilim shum i mir, shum vetur e bukur. Vetura eshte me targa te huaja i... Tiranë
5 800€
Edhe me gjendje fabrike,e sapo ardhur ne shqiperi,me te gjitha sherbimet e berat,e gatshme per gjdo lloj provet ne kompjuter apo terren,1vit garanci nga pronari me marrveshje noteri! Tiranë
12 500€
VW Tiguan HighLine s 2008-2009 2.0 Nafte 188.700 km Full Options Disqe sport Gomat 90% te reja Dritat Led Pasqyra resistenc ne rast shiu Transmisioni automatik 6 marsha 4 motion Aux,Cd ,bluetooth... Tiranë
10 000€
Торг
4 400€ Торг

Volkswagen Golf, 1.9L, 170000km

Добавлено: 29 июля 2019, номер: 1294
Тел.:
+355695644440
Модель: Golf 
Год: 2005 
Пробег: 170000 км
Цвет: Серый 
Состояние: С пробегом 
Тип кузова: Хэтчбек 
Коробка передач: Механическая 
Тип двигателя: Дизель 
Объём двигателя (л): 1.9 
Golf 5 plus
1.9 nafte
Manuale gjendje perfekte
4 goma te reja
Vaj e filtra te sapo nderruara
Domumenta te sapo paguar per 1 vit
Makina ka 1 jave qe ka ardhur nga italia
Makina eshte marre ne ishull prandaj ka aq pak km
Cmimi i diskutueshem

Свяжитесь с автором объявления

Комментарии

0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.