Другие похожие объявления

Porsche Cayenne viti 2005 kamje manuale me letra te paguajtura per 1 vit. Krah Anglez, Ne gjendje super. Gjama te zij oregjinale full Tiranë
6 800€
Ne gjendje super perfekte ● E sapo ardhur ne Shqiperi nga Gjermania ● Me Dogane ● Me tavan xhami ● Navigator te madh ● Sensor para dhe mbrapa + Kamer para dhe mbrapa HD ● Amortizator me ajer ulje... Tiranë
35 000€
Торг
Год: 2009
Пробег: 150000 км
Коробка передач: Автоматическая Tiranë
16 500€
Год: 2009
Пробег: 190000 км
Коробка передач: Автоматическая Tiranë
13 500€
Год: 2007
Пробег: 200000 км
Коробка передач: Автоматическая Tiranë
13 300€
12 500€

Porsche Cayenne, 4.8L, 120000km

Добавлено: 25 июля 2019, номер: 1290
Тел.:
0696427829
WhatsApp:
0696427829
Модель: Cayenne 
Год: 2008 
Пробег: 120000 км
Цвет: Чёрный 
Состояние: С пробегом 
Тип кузова: Внедорожник 
Коробка передач: Механическая 
Тип двигателя: Бензин 
Объём двигателя (л): 4.8 
SHITET PORSCHE CAYENNE S 2008 4.8/V8
NJE NGA MOTORET ME TE MIRE E ME TE FORTE TE PORSCHE.120000 KM ORIGJINALE DHE TE GJITHA SHERBIMET TE BERA TE PORSCE DHE TE SHENUARA NE LIBER SHERBIMI.TARGA SHQIPETARE DHE LETRAT DERI NE FUND TE GUSHTIT.SALLON LEKURE NE GJENDJE PERFEKSE.FENER KSENO BIKSENO.
SENSORE PARKIMI,KOMPIUTER BORDI DIMON DRURI MULTIFUKSIONAL..XHAMA TE ZINJ +XHAMI I PARE ME FILTER DIELLE.PERDE ORIGJINALE.MAKINA NE GJENDJE PERFEKSE KAROCERIE DHE MOTORI

Свяжитесь с автором объявления

Комментарии

0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.