Другие похожие объявления

Mercedes-Benz C Class Prodhimi: 2008 Transmetuesi: Automatik Kilometrazhi: 170.000 Karburanti: Nafte Modeli: 220 Me targa shqiptare. Makina eshte ngjyre e zeze, eshte sjell personalisht nga... Tiranë
10 000€
SHITET.... ✅E KLAS ✅ADVANGARTE ✅EVO 280 CDI ✅165000 KILOMETER ✅VITI I PRODHIMIT 12/08 ✅AUTOMATIKTIPTRONIC ✅NAVIGATIONSYSTEM ✅CLIMATRONIC ✅SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA ✅SINJALE KE PASQYRAT ✅DRITAT... Tiranë
9 300€
Торг
Mercedes benz C Class. Viti 1996 Benzine+Gaz Kambio automatike Klima tronic Xhama elektrik Disqe alumini Goma Michelin Tapiceria cope gjendje 9/10 Taksa te paguara deri ne dhjetor(12000... Tiranë
2 100€
Shitet benz C 200, nafte, mbajtur per merak, sherbimet e kryera ne kohe, ABS, EPS, airbag, A/C, goma te reja. Shitet per arsye se nuk me rinovohet patenta. Cmimi i diskutueshem Tiranë
3 200€
Торг
shitet c class 220 viti 97,ne gjendje motorrike te shkelqyer,sherbime te sapo bera ne prill,siguracioni kolaudimi dhe letrat deri ne prill 2020,goma te reja,e gatshme per cdo lloj prove,me drita... Tiranë
1 700€
12 200€ Торг

Mercedes-Benz GLK, 3.0L, 170000km

Добавлено: 20 июля 2019, номер: 1283
Адрес: Tiranë, Tiranë, показать на карте
Тел.:
0693544225
Модель: GLK 
Год: 2009 
Пробег: 170000 км
Цвет: Серый 
Состояние: С пробегом 
Тип кузова: Внедорожник 
Коробка передач: Автоматическая 
Тип двигателя: Дизель 
Объём двигателя (л): 3.0 
Мощность: 224 л.с.
Shitet Mercedes Benz GLK Sport. Motorri naftë (2987 cc) pa takse luksi 224kf, disqe alumini 20", tapiceri copë dhe lekurë bezhë, sedilje elektrike, drita bi-xenon, sensorë para mbrapa, navigator, bluetooth,Marsha F1 te timoni, full opsion. Në gjendje te shkelqye!! Gomat 90%. Me kilometrat e veta dhe me libër shërbimesh.
Pranohen nderime me makinë më të lirë.
Çmimi i diskutueshëm vetëm me cash.

Свяжитесь с автором объявления

Комментарии

0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.