Mercedes-Benz GL-Klasse viti 2015, Белый, 3.5L, 140000km

Другие похожие объявления

SHITET BENZ MERCEDES E 220, MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIR; CMIMI I DISKUTUESHEM, SHITET PER ARSYE SE KAM BLERE MAKINE ME TE RE, JU FALEMINDER. Tiranë
R class i sapoardhur nga zvic. Me dogane te pagu. me targa te re. Ju duhet vetem siguracio. Automat tip-tronic me marsha ne tim. Sedilje kamosh me ngroh. Kondicion. Full opti. Xhama dh. Tiranë
C-class 2009 look amg fabrike 250 benzine i pershtacem per impjat gazi, makina esht super e paster, disponon: marshe ( + /-) dhe F1, sendilje me memorie dhe ngrohje, sallon lekure, klima e. E sap. Tiranë
Mercedes Benz E 220 Diezel EVO viti 2007; Makina me dogane; Kamio Automatike; Gjendja Perfekte Tiranë
Mercedes Benz, ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGU. FULL Tiranë
44 000€
Тел.:
0695403261
Добавлено: 9 октября 2019, номер: 1349
Модель: GL-class 
Год: 2015 
Пробег: 140000 км
Цвет: E bardhë 
Состояние: С пробегом 
Номерной знак: Албания 
Тип кузова: Внедорожник 
Коробка передач: Автоматическая 
Тип двигателя: Дизель 
Объём двигателя: 3.5 л
Руль: Слева 
Shitet Mercedes Benz GL 350 BLUETEC SUPER FULL sic e keni ne foto me xhama te zinj origjinal ,kamera 360 grade ,perde me televizora nga mbrapa sediljeve me 7 vende. Me dy panorama ,super komode ,nuk ka takse lluksiDiskutushemOPSIONET :Paketë Premium• Navigacion i bazuar në hard drive me 3 vjet updatin të hartave• SiriusXM Radio15 (me provë 6-mujore të të gjithë planit të hyrjes)• SiriusXM Trafik dhe Moti (me 3 vjet shërbim)• Regjistri muzikor 10 GB, Ndërfaqja e mediave, slot 14 karta SD, baza e të dhënave për media Gracenote®• Kontrolli i zërit me veçori të të mësuarit për audio, telefon dhe navigim• Vendet e përparme me fuqi 14-kahëshe me memorje 3 pozicionesh, kolona drejtuese me fuqi 4-kahëshe• Pasqyrat anësore të palosshme të energjisë, drita automatike e zbehjes së drejtuesit dhe pasqyrat e pasme të pasme• Dollapët e përparëm të nxehur dhe të ftohur• KEYLESS-GO®• Vrimat e ndriçuara të dyerve dhe ndriçimi i brendshëm shumëngjyrëshPaketa e ndriçimit• Fenerët Bi-Xenon me Ndriçim Aktiv të Kurbës dhe Ndihmues të Rrezeve AdaptivePaketa e paraqitjes• Rrota 5 "AMG® 20"• Bordet e ndriçuara të aluminit me furçë• Këshillë për shterin e ChromePaketa Ndihmuese për Parkimin• PARKTRONIC me Ndihmës Aktiv për Parkim me 360 Grade• Sistemi i pamjes rrethuese (zëvendëson kamerën standarde të shikimit)Paketa On / Off-Road kërkon Sistemin Damping Adaptues (ADS)• Përzgjedhësi i programit të drejtimit 6-mode• Rast transferimi me 2 shpejtësi, mbrojtja nën tërheqje e përparmePaketa Ndjekëse e Korsisë kërkon Paketën Premium• Ndihma Blind Spot dhe Ndihma Mbajtja e LanePaketa e Ndihmës së Shoferit kërkon Paketën Premium• PLUS® DISTRONIC® me frenave PRE- SAFE®• Ndihmoni Aktivin e Blind Spot dhe Ndihmën Mbajtëse e Korsisë Aktive•Tapiceri lëkure te gjithadesigno tapiceri lëkure Ekskluzive Nappa•Timoni prej druri me ngrohje•Dyer me thithje

Свяжитесь с автором объявления

Комментарии

0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.