Mercedes-Benz B-class viti 2016, Gri, 2.0L, 140000km

Другие похожие объявления

Mercedes-Benz C-class viti 1997 Tiranë
4 goma te reja; ; Larse feneresh; ; Sensor shiu; ; Pilot automatik; ; Komando ne timon; ; Kompjuter bordi; ; Clima digitale etj etj Tiranë
E. E-320-CDI-Avantgarde Automatike (G) Tron. Full Option me Dogane te paguar gati per Targa e ardhur nga GJERMAN. Makina nuk perfshiet nga TAKSA e Luxit se eshte me pak se (3000. Kubik 2987. Tiranë
C-220-CDI-Avantgarde-me Kamje Automatike tip Tronik Model (2008) i avancuar me Tavan XHAMI komplet PANORAMA me Dogane TVSH te paguar gati per Targa e ardhur nga Gjermania me Rruge Tokesor. Tiranë
Shitet Mercedes C-class 200 cdi manuale viti 2006 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per cdo lloj prove Tiranë
13 000€
Добавлено: 18 мая 2020, номер: 113454
Модель: B-class 
Год: 2016 
Пробег: 140000 км
Цвет: Gri 
Состояние: С пробегом 
Номерной знак: Иностранный 
Тип кузова: Хэтчбек 
Коробка передач: Автоматическая 
Тип двигателя: Дизель 
Объём двигателя: 2.0 л
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+usb+tel, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, sensore parkimi para dhe mbrapa, dy celesa me pult, goma te reja, pilot automat, start&stop etj

Свяжитесь с автором объявления

Комментарии

0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.