BMW Seria 6 viti 2005, Blu, 180000km

Другие похожие объявления

x5 viti 2008; ; me dogane te paguar; ; gjendje perfekte Tiranë
Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
Продано
Модель: Seria 6 
Год: 2005 
Пробег: 180000 км
Цвет: Blu 
Состояние: С пробегом 
Номерной знак: Иностранный 
Тип кузова: Другой 
Коробка передач: Автоматическая 
Тип двигателя: Бензин 
; Shitet bmw seria 6 motorr 3000 benxin. e sapo ardhur nga italia, dogana 700 mi lek i kushton. nuk e kap taksa luksit. esht ne gjendje perfekte si motorrike ashu dhe xhenerik;

Свяжитесь с автором объявления

Комментарии

0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.