BMW Seria 5 viti 2011, Gri, 3.0L, 200000km

Другие похожие объявления

x5 viti 2008; ; me dogane te paguar; ; gjendje perfekte Tiranë
Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
Bmw seria 5 2.5 Nafte viti 2006 Automat gjendje perfekte letra te paguara per 1 vit per kontakt shkruani ose merni ner wetsap flm Tiranë
16 500€
Добавлено: 26 декабря 2019, номер: 113245
Модель: Seria 5 
Год: 2011 
Пробег: 200000 км
Цвет: Gri 
Состояние: С пробегом 
Номерной знак: Иностранный 
Тип кузова: Седан 
Коробка передач: Автоматическая 
Тип двигателя: Дизель 
Объём двигателя: 3.0 л
ESP Климат-контроль Парктроник Ксеноновые фары Обогрев сидений Кожаный салон 
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Fari Kseno Bikseno; Gjendja Perfekte; Makina e Ardhur nga Belgjika; Km 200.000

Свяжитесь с автором объявления

Комментарии

0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.