BMW Seria 3 viti 2005, Gri, 2.0L, 200000km

Другие похожие объявления

x5 viti 2008; ; me dogane te paguar; ; gjendje perfekte Tiranë
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
Bmw seria 5 2.5 Nafte viti 2006 Automat gjendje perfekte letra te paguara per 1 vit per kontakt shkruani ose merni ner wetsap flm Tiranë
4 000€
Добавлено: 25 декабря 2019, номер: 113146
Модель: Seria 3 
Год: 2005 
Пробег: 200000 км
Цвет: Gri 
Состояние: С пробегом 
Номерной знак: Албания 
Тип кузова: Седан 
Коробка передач: Механическая 
Тип двигателя: Дизель 
Объём двигателя: 2.0 л
Кожаный салон 
Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulexh boshti gjith rripat ferrotat e reja; Cruise control Aux eshte e shpejt dhe shum ekonomike; Mundesi nderrimi me Golf 5 ose Audi A4 nderrimi me cmim tjeter

Свяжитесь с автором объявления

Комментарии

0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.