Другие похожие объявления

Shes makinen time e cila esht ne super gjendje , esht mirmbajtur ne menyren me te mir Bmw ka ardhur nga Italia me 100,000 km e sjell nga Mektrin Motors dhe vetem 28,000 jan ber ne shqiperi . Ka... Tiranë
17.50€
Торг
Tiranë Tiranë
17 500€
Bmw seria 3, viti i prodhimit 2006, manual 6 marshe, motorri 2.5 benzine/ gaz, 4 Dyer, 10 Airbag, xhama dhe pasqyra elektrike, CD player, klima dixhital, sensore parkimi mbrapa, 2 celesa, impjanti... Tiranë
5 600€
Bmw x5 xdrive. Full extra,M look.272 hp. Muzike harman cardon, adaptive lights,hapje mbyllje me gisht,bagazh me buton,camera,panorama, sedilje timon me ngrohje,xhamat e zeza dhe antitermic, impiant... Tiranë
13 500€
Shitet BMW 316d ne gjendje perfekte nga ana mtorike dhe xhenerike gjithashtu. Motori: 1600 cc Transmetuesi: Manual Lenda djegese: Nafte Kilometrat e pershkuara: 245.000 Goma te sapo nderruara,... Tiranë
9 900€
Торг
7 300€ Торг

BMW 3er, 2.5L, 160000km

Добавлено: 20 июля 2019, номер: 1284
Адрес: Tiranë, Tiranë, показать на карте
Тел.:
0693545555
Модель: 3er 
Год: 2007 
Пробег: 160000 км
Цвет: Чёрный 
Состояние: С пробегом 
Тип кузова: Кабриолет 
Коробка передач: Автоматическая 
Тип двигателя: Бензин 
Объём двигателя (л): 2.5 
Bmw 325i benzin
Viti 2007
Ne gjendje te mire
Letrat e paguara
Cmim i diskutueshem

Свяжитесь с автором объявления

Комментарии

0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.